İrem Derici 'Nosatlji Kraliçesi' olabilir mi?

Günümüzde şarkıcıların çoğu albüm çıkarmayı bıraktı. Çünkü, albümlere yapılan maddi yatırımın CD veya dijital satışlardan elde edilecek gelirle karşılanması, eskiden olduğu gibi para kazandırması olanaksız.

Şarkıcıların sıkça single/tekli çıkarması bu yüzden. Buna rağmen albüm çıkaran şarkıcılar yok mu? Var... Sahnelerden iyi para kazanan isimlerden kimi prestij için çıkarıyor, kimi de İrem Derici gibi “Sonunu düşünen kahraman olamaz” diyenlerden.  
Derici, ‘Mest Of’ adlı sekiz şarkılık bir albüm yayınladı ve repertuvarında şu parçalara yer verdi:  ‘Beni Sana Hapsettin’, ‘Bende Hüküm Sür’, ‘Acemi Balık’, ‘Kaçın Kurası’, ‘Kurşun Adres Sormaz ki’, ‘Yok Dostum Zor Dostum’, ‘Gidiyorum’ ve ‘Aşkımız Olay Olacak’...  
Müzik dünyasının nev-i şahsına münhasır yıldızlarından Derici, albümünde bilindik eserlere yer verdiği için şarkıları Apple Music ve iTunes’un ilk 10’una, ‘Acemi Balık’, YouTube’un trend videolarında ilk beşe girdi. Bu başarı Derici’yi ‘Türkiye’nin yeni nesil nostalji kraliçesi’ yapar mı?  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dizi yıldızının film sürprizi 11 Temmuz 2020 | 53 Okunma Defne Samyeli, Mustafa Sandal'la uzlaşır mı? 09 Temmuz 2020 | 90 Okunma 103 senarist, OZan Güven'e tavır aldı 07 Temmuz 2020 | 139 Okunma ÖSYM’nin Mabel Matiz cezası, şarkıcının tavrı 05 Temmuz 2020 | 175 Okunma Yine ünlü bir erkek yine kadına şiddet! 04 Temmuz 2020 | 117 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar