Hazım Körmükçü, niye bu hale düştü?

Oyuncu Hazım Körmükçü ile sunucu Zeynep Tandoğan’ın medyaya yansıyan fotoğraflarında o kadar net ki şiddetin izleri… Birinin ağzı burnu kan içinde, diğerinin yüzü…   İkisi de...

Oyuncu Hazım Körmükçü ile sunucu Zeynep Tandoğan’ın medyaya yansıyan fotoğraflarında o kadar net ki şiddetin izleri… Birinin ağzı burnu kan içinde, diğerinin yüzü…   
İkisi de birbirini suçluyor. Tandoğan, “Beni dövdü, burnumu kırdı” dedi. Körmükçü, yüzündeki kızarıklık ve çizikleri Tandoğan’ın yaptığını söyledi.  
Taraflar birbirlerinden şikayetçi olduğu için artık işin bu boyutu yargının işi.  
İkili arasındaki tartışmada dikkatlerden kaçan veya üzerinde durulmayan bir konu var ki, bence çok önemli.  


Tandoğan, Körmükçü’nün kendisine nasıl şiddet uyguladığını anlatırken, “Biz tanıştığımız zaman Hazım maddi ve manevi bitik durumdaydı. Ona destek sağladım. Benim sayemde ayağa kalktı” dedi.  
Körmükçü de Tandoğan’ın söylediklerini doğruladı.  
14 yıl süren evlilik bitince çöküntüyü anlarım ama Hazım Körmükçü gibi bir sanatçının maddi açıdan ‘bitik durumda’ olmasını aklım almadı.   
Sanatçı bir aileye mensup Körmükçü’nün daha bu yaşta maddi açıdan kendisinden 17 yaş küçük sevgilisinin eline bakıyor olması da düşündürücü, değil mi?  
Bildiğim kadarıyla Körmükçü, 22 dizi, 14 film ve birçok tiyatroda oynamış, konservatuvar mezunu bir sanatçı. Enstrümantal albüm çıkaran, vurmalı sazlar, ney, kaval, piyano çalan bir müzisyen ve seslendirme yapan yetenekli biri. Sinema, dizi, tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçısı ve müzisyen olan biri bu durumdaysa, onun kadar yetenek ve şöhret sahibi olamayanların vay haline!  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Necati Akpınar ilk kez konuştu 21 Şubat 2019 | 3.351 Okunma Funda Arar’dan iki saat müzik ziyafeti 19 Şubat 2019 | 8 Okunma Sinemacılardan BKM ve CJ’ye dava 18 Şubat 2019 | 158 Okunma BKM’nin Netflix golü sinemacıları şoke etti 17 Şubat 2019 | 212 Okunma ‘Eşkıya’ dizisinin yapımcısı değişti 14 Şubat 2019 | 17 Okunma
TÜM YAZILARI