Cem Yılmaz, hangi yapımlar ‘çerçöp’?

Cem Yılmaz’a haklı olarak sordu Twitter kullanıcıları, çerçöple hangi yapımları kastettiğini, ama ünlü komedyen onları açıklama yürekliliğini gösteremedi. Yok öyle “Ben ortaya attım, isteyen üstüne alınsın” deyip kaçmak?

Türkiye’nin yeni online platformu Gain’in ilk dizisi Devin Özgür Çınar’ın senaryosunu yazıp, başrolünü Engin Günaydın’la paylaştığı ‘10 Bin Adım’ için Cem Yılmaz şöyle bir tweet attı:

“İngilizler dahil, son zamanda en beğendiğim komedi işi. Helal olsun Devin, Engin ve içindeki tüm kardeşler. ‘10 Bin Adım’ Gain’deki çerçöpün arasında güneş gibi parlıyor.”

Birini överken bir başka şeyi kötüleme alışkanlığının tipik bir örneği bu...

Twitter’da 14.8 milyon takipçisi olan Cem Yılmaz’ın ‘10 Bin Adım’ı övmesi dizi ekibi ve Gain için sadece övünç meselesi değil; aynı zamanda şahane bir reklam.

Ancak “Çerçöpün arasında güneş gibi parlıyor” vurgusu sorunlu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Negatif paylaşımda dünyaya fark attık 16 Ocak 2021 | 46 Okunma Çağla Şıkel ve Alişan'a gösterilen aşı tepkisi 14 Ocak 2021 | 394 Okunma Beyazıt Öztürk'ün samimi itirafları 12 Ocak 2021 | 598 Okunma Türker İnanoğlu’nun renkli Yeşilçam anıları 10 Ocak 2021 | 113 Okunma Cem Yılmaz, hangi yapımlar ‘çerçöp’? 09 Ocak 2021 | 284 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar