Antalya'da neler oldu?

55’inci Uluslararası Antalya Film Festivali’nden aktaracağım olayların bir kısmına bizzat tanık oldum. Diğerleriniyse dinleyip, yazdım. Yer, Antalya Atatürk Kültür Merkezi’nde Perge Salonu… Sahnede Ömer...

55’inci Uluslararası Antalya Film Festivali’nden aktaracağım olayların bir kısmına bizzat tanık oldum. Diğerleriniyse dinleyip, yazdım.

Yer, Antalya Atatürk Kültür Merkezi’nde Perge Salonu… Sahnede Ömer Vargı, Yekta Kopan ve Cem Yılmaz var.

Kopan, salondakilere dönüp, iki konuğa sorusu olanların el kaldırmasını istedi. Söyleşi bu minvalde giderken Yılmaz, soru için mikrofon isteyen seyircinin seslenişini kastederek Kopan’a, “Arkadan biri höykürüyor” dedi. Mikrofon oraya gitmediği için o kişinin kim ve sorusunun ne olduğu belli olmadı.

Aynı günün akşamı Rixos Otel’in birinci katının terası... Sigara içen ünlülerin rağbet ettiği terasta Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli, akşam yemeği için baş başa.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
118'inci yılında Vişne Bahçesi 20 Ocak 2022 | 65 Okunma MÜSLÜM ŞARKILARI İÇİN SENFONİ SAVAŞI 18 Ocak 2022 | 108 Okunma Sosyal medya ile ABD’nin güç savaşı 16 Ocak 2022 | 76 Okunma Elçin Sangu niye kaybetti? 15 Ocak 2022 | 221 Okunma İnsanlar istediği gibi giyinmesin mi? 13 Ocak 2022 | 239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar