Yitik hazine peşinde koşan profesör

 MEB’in ders kitapları ve Batı taklitçisi bilim adamları yıllarca her türlü ilim, fen, teknoloji ve icadın Batılılar tarafından yapıldığını yazdılar, hâlâ da...

 

MEB’in ders kitapları ve Batı taklitçisi bilim adamları yıllarca her türlü ilim, fen, teknoloji ve icadın Batılılar tarafından yapıldığını yazdılar, hâlâ da yazıyorlar. 

Müslümanların gerici, cahil ve ilerlemeye karşı olduğunu iddia ettiler. Batı’nın devşirdiği bilim adamları; Müslüman milletimizi “gerici, yobaz, mürteci, kaba softa ham yobaz” diye yaftaladılar.

Milli Eğitim Bakanlığı, İsmet İnönü zamanında Amerika ile yapılan anlaşma sonucu Fulbrigth Komisyonuna teslim edildi. Okul kitapları Batılıların algı operasyonlarını tekrarlıyor. 

Bu algı oyununu biri bozmalı. 

Dünyanın göz bebeği ve en güzel şehri İstanbul’u fethedip “gülzar” yapan Fatih Sultan Mehmet Han, şehri almak için o zamana kadar bulunmayan ve “ŞAHΔ denen büyük toplar döktürmüştü. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öğretmen Akademisi ve medeniyet değerlerimizi temsil eden öğretmen 18 Temmuz 2024 | 175 Okunma 15 Temmuz direniş ve diriliş destanı 11 Temmuz 2024 | 73 Okunma Yitik hazine peşinde koşan profesör 04 Temmuz 2024 | 1.329 Okunma Zekâmızı geliştirmek için ne yapmalı – yaz Kur’an kursları 27 Haziran 2024 | 1.406 Okunma Bayramda katliam insanlığın ölümü boykot direniş 20 Haziran 2024 | 72 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar