Yavrularımızı ateizm, deizm, intihar belasından kurtarmak için

Fen bilgisi ders kitaplarını Müslümanın bakış açısıyla yazdırın. Milli Eğitim Bakanlığının okullarda okuttuğu fen kitapları ateist bakış açısının ürünü...

Fen bilgisi ders kitaplarını Müslümanın bakış açısıyla yazdırın. Milli Eğitim Bakanlığının okullarda okuttuğu fen kitapları ateist bakış açısının ürünü, İslam inancına aykırı. Çoğunluğu Müslüman olan halkımızın inancı yok sayılıyor. 

Fen kitaplarındaki bakış açısı demokratik değil. Ateistler toplumun % 1’lik bir dilimini bile meydana getirmez. Milletimizin büyük çoğunluğu inançlı. 

MEB, neden çoğunluğa küçük bir azınlığın bakış açısını dayatıyor; neden Müslüman çocuklarına ateist görüşü okutuyor?

İnançlı bilim adamları bir araya gelip lise 1.sınıf biyoloji kitabı kaleme almış, lise müfredatına uygun olarak konuları anlatıyorlar. 

Okudukça insanın inancı kuvvetleniyor, imanı artıyor. Aynı konuları MEB’in kitabından okuyorum; anlamsızlık, hikmetsizlik, ateist doktrin fışkırıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yaz Kur’an kursları tatilde öğrenme ve beyin gelişimi 30 Haziran 2022 | 167 Okunma Ders kitaplarına musallat olan ateist hegemonya ile mücadele zarureti ve tevhidi bakış açısıyla biyoloji 23 Haziran 2022 | 249 Okunma Yavrularımızı ateizm, deizm, intihar belasından kurtarmak için 16 Haziran 2022 | 89 Okunma Fakültelere Kur’an ve Hz. Muhammed’in (sav) eğitim anlayışı dersleri konmalı 09 Haziran 2022 | 298 Okunma İstanbul’u fethedenlerin ahlakı 02 Haziran 2022 | 154 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar