Teröre ve emperyalizme hayır

CHP’li Öztürk Yılmaz, DAEŞ Musul’daki Türkiye konsolosluğunu basıp da çalışanları esir aldığı zaman konsolos olan adam, savaşa hayır demiş. Baskın sırasında da DAEŞ’lilere...

CHP’li Öztürk Yılmaz, DAEŞ Musul’daki Türkiye konsolosluğunu basıp da çalışanları esir aldığı zaman konsolos olan adam, savaşa hayır demiş. Baskın sırasında da DAEŞ’lilere ben konsolos değilim, ben muhasebeci Kenan’ım, demiş. 

Yalan söyleme konusunda hünerli biri.

Der Spiegel, YPG’nin Suriye’nin dörtte birine hâkim olduğunu, ülkedeki yegâne ABD müttefiki olduğunu yazıyor. Trump, telefon konuşmasında Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı askeri hareketi durdur, demiş, terör örgütü PKK ile savaşta yardım sözü vermiş.

Trump’ın sözüne ne kadar güvenilir?

Der Spiegel ne kadar güvenileceğini şöyle yazmış:

“Afrin’den Türkiye’ye atılan roketler Amerika’dan gönderildi. 1200 büyük roket Amerika’dan Afrin’e taşınırken Rus askeri polisleri eskortluk yaptı.” (Spiegel, 27.1.2018)

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taklitçi eğitim şurada masaya yatırılmalı 02 Aralık 2021 | 99 Okunma Ak Parti dönemi eğitim yatırımları ve neticeleri 25 Kasım 2021 | 99 Okunma Özür dilemeden helallik istiyorsun öyle mi? 18 Kasım 2021 | 177 Okunma Asım’ın neslini yetiştirmek ve bir müjde 11 Kasım 2021 | 154 Okunma Seçmeli dersler ve hayatın anlamı 04 Kasım 2021 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar