Terör başımızın belası, ya Gül, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. Prof. Mahir...

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. 

Prof. Mahir Kaynak’ın ifadesiyle terör, siyasetin başka boyuta taşınmış hâli. Batılı istihbarat örgütleri desteklerini kessin, silah tüccarları silah vermeyi bıraksın terör örgütü en fazla bir ayda silah bırakır.

ABD, Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak, gelişmesini önlemek ve kontrolde tutmak için terör örgütleri kurar, besler, silah verir. PKK, FETÖ, DEAŞ, YPG… Hepsi “müttefikimiz” ABD’nin istihbarat örgütü CIA’in kurduğu taşeron örgütler. Batılı ülkelerin istihbaratları da ABD paralelinde hareket eder. 

Türkiye’de iktidar, ABD’nin çizdiği sınırları aşınca terör örgütleri devreye sokulur, içerdeki Gladio’yu harekete geçirilir ve yöneticilerimiz terbiye edilir. Laftan anlamayan darbe ile indirilir.

PKK, 1984’ten beri adam öldürüyor. 50 bine yakın insanımızı katletti. Pusu atmaya, adam öldürmeye devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ak Parti dönemi eğitim yatırımları ve neticeleri 25 Kasım 2021 | 99 Okunma Özür dilemeden helallik istiyorsun öyle mi? 18 Kasım 2021 | 177 Okunma Asım’ın neslini yetiştirmek ve bir müjde 11 Kasım 2021 | 154 Okunma Seçmeli dersler ve hayatın anlamı 04 Kasım 2021 | 88 Okunma Şura’da ele alınması gereken temel problemler 28 Ekim 2021 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar