Terör başımızın belası, ya Gül, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. Prof. Mahir...

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. 

Prof. Mahir Kaynak’ın ifadesiyle terör, siyasetin başka boyuta taşınmış hâli. Batılı istihbarat örgütleri desteklerini kessin, silah tüccarları silah vermeyi bıraksın terör örgütü en fazla bir ayda silah bırakır.

ABD, Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak, gelişmesini önlemek ve kontrolde tutmak için terör örgütleri kurar, besler, silah verir. PKK, FETÖ, DEAŞ, YPG… Hepsi “müttefikimiz” ABD’nin istihbarat örgütü CIA’in kurduğu taşeron örgütler. Batılı ülkelerin istihbaratları da ABD paralelinde hareket eder. 

Türkiye’de iktidar, ABD’nin çizdiği sınırları aşınca terör örgütleri devreye sokulur, içerdeki Gladio’yu harekete geçirilir ve yöneticilerimiz terbiye edilir. Laftan anlamayan darbe ile indirilir.

PKK, 1984’ten beri adam öldürüyor. 50 bine yakın insanımızı katletti. Pusu atmaya, adam öldürmeye devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İslamcı Erdoğan ve Türkiye’nin yürüyüşü 13 Ağustos 2020 | 260 Okunma Tarım ve hayvancılık liseleri teşvik edilmeli ve meslek liseleri yerelleşmeli 06 Ağustos 2020 | 119 Okunma Ayasofya’nın açılması, Mescid-i Aksa’nın fethi 30 Temmuz 2020 | 131 Okunma LGS sonrası tercihler ve İmam Hatiplerde programları zenginleştirmek 23 Temmuz 2020 | 1.832 Okunma Ayasofya açıldı zincirleri kırdık Avrupalılar daha çok üzülecek 16 Temmuz 2020 | 96 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar