Terör başımızın belası, ya Gül, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. Prof. Mahir...

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. 

Prof. Mahir Kaynak’ın ifadesiyle terör, siyasetin başka boyuta taşınmış hâli. Batılı istihbarat örgütleri desteklerini kessin, silah tüccarları silah vermeyi bıraksın terör örgütü en fazla bir ayda silah bırakır.

ABD, Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak, gelişmesini önlemek ve kontrolde tutmak için terör örgütleri kurar, besler, silah verir. PKK, FETÖ, DEAŞ, YPG… Hepsi “müttefikimiz” ABD’nin istihbarat örgütü CIA’in kurduğu taşeron örgütler. Batılı ülkelerin istihbaratları da ABD paralelinde hareket eder. 

Türkiye’de iktidar, ABD’nin çizdiği sınırları aşınca terör örgütleri devreye sokulur, içerdeki Gladio’yu harekete geçirilir ve yöneticilerimiz terbiye edilir. Laftan anlamayan darbe ile indirilir.

PKK, 1984’ten beri adam öldürüyor. 50 bine yakın insanımızı katletti. Pusu atmaya, adam öldürmeye devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gençler rahatınızı bozun yeteneklerinizi geliştirin ki rahat edesiniz 19 Eylül 2019 | 393 Okunma Başarı için yola çıkma zamanı 12 Eylül 2019 | 323 Okunma İyi bir gelecek ve başarının büyüsü 05 Eylül 2019 | 178 Okunma Kanayan yara, aileyi nasıl kurtarabiliriz? 29 Ağustos 2019 | 925 Okunma Terör başımızın belası, ya Gül, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu 22 Ağustos 2019 | 1.982 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar