Teknofest ve geleceğe hazırlanan gençler

Pençe- Şimşek operasyonu bölgesinde 3 terörist ATAK HELİKOPTERİMİZ tarafından etkisiz hâle getirildi. Bitlis kırsalında Jandarma Özel Harekât birliklerince J-SİHA ve Hava Kuvvetlerinin desteğinde yapılan...

Pençe- Şimşek operasyonu bölgesinde 3 terörist ATAK HELİKOPTERİMİZ tarafından etkisiz hâle getirildi. Bitlis kırsalında Jandarma Özel Harekât birliklerince J-SİHA ve Hava Kuvvetlerinin desteğinde yapılan operasyonda 4 terörist silahlarıyla birlikte imha edildi. (21 Eylül, Yeni Akit)

Türkiye bilim ve teknoloji çok güzel hamleler yaptı ve yapmaya devam ediyor, terörle mücadelede kendi ürünümüz olan ATAK Helikopteri kullanıyoruz. 

1998 yılında İtiraf Ediyorum romanımı yazmak için Şırnak, Siirt, Hakkari, Diyarbakır, Batman illerimizi gezmiştim. Skorsky, Kobra helikopterleri kullanıyorduk. 

İsrail’den İHA kiralıyorduk. İHA’lar sık sıkı arıza yapar ve kolay kolay tamir edilemezdi. Aktütün, Dağlıca, Gediktepe, Hantepe, Çukurca, Silvan’da askerimiz defalarca PKK’dan baskın yedi, onlarca askerimiz şehit oldu.

Şimdi İHA-SİHA, ATAK Helikopterlerimiz destan yazıyor, PKK can...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MEB kitaplarındaki ateist anlatım Şûra’da masaya yatırılmalı 21 Ekim 2021 | 235 Okunma İmam Hatipler Haftası ve yaklaşan Milli Eğitim Şurası 14 Ekim 2021 | 165 Okunma Vatandaşına sahip çıkan devlet ve idealist imam 07 Ekim 2021 | 78 Okunma Milli Eğitim Şurası ve imanlı, liyakatli öğretmen yetiştirmek 30 Eylül 2021 | 130 Okunma Teknofest ve geleceğe hazırlanan gençler 23 Eylül 2021 | 55 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar