Mursi’ye ağladığımız gibi yas tutmamak için Erdoğan’a sahip çıkalım

Muhammed Mursi onurlu bir direniş sergiledi, zalimlere boyun eğmedi, mahkeme salonlarında kükredi, hak ve hakikati savunurken şehit düştü. Allah’ın rahmetine kavuştu.27 Mayıs 1960’ta rahmetli Adnan Menderes’e yapılanlar...

Muhammed Mursi onurlu bir direniş sergiledi, zalimlere boyun eğmedi, mahkeme salonlarında kükredi, hak ve hakikati savunurken şehit düştü. Allah’ın rahmetine kavuştu.

27 Mayıs 1960’ta rahmetli Adnan Menderes’e yapılanlar ona yapıldı. Amerikan’ın devşirdiği katil subaylar, halkın seçtiği Menderes’i darbe ile indirdi, uyduruk mahkemelerde yargılar gibi yayıp 1961’de astılar. 

Batılılar, kendi ülkelerinde demokrasiyi ölümüne savunur; İslam ülkelerinde onu boğmak için her alçaklığı yaparlar. Bilirler ki İslam ülkelerinde halk Müslüman, seçime gidildiğinde Müslüman birini seçer. Halkın seçtiği kimseler, halka hizmet eder, ülkesini kalkındırır. 

Darbecilerin halka minnet borcu yoktur, ülkelerini değil, ceplerini düşünürler. En önemlisi de kendilerini destekleyen emperyalist Batıya uşaklık ederler.

ABD ve AB, İslam ülkelerinde demokrasinin düşmanıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhteşem örnek Fuat Sezgin 14 Kasım 2019 | 641 Okunma Asım’ın neslinin mimarı milli şair Mehmet Akif 07 Kasım 2019 | 91 Okunma İlim yaratıcı var diyor, fen kitapları ateist bakış açısıyla yazdırılıyor 31 Ekim 2019 | 128 Okunma Bilimler Işığında Yaratılış Kongresi ve bakanlık açıklaması 24 Ekim 2019 | 233 Okunma Milli Eğitim Bakanı olsam 17 Ekim 2019 | 227 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar