Milli Eğitim Bakanı olsam

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri...

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. 

İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri eğitin!” demiş.

Öğretmen eğitimini önemser ve öğretmenlerimizi Asım’ın Nesli’ni yetiştirecek nitelikte eğitmek için programlar geliştiririm.

Fen bilgisi, fiziki, kimya, biyoloji kitaplarını Müslümanın bakış açısıyla yazdırırım, mevcut kitaplar materyalist bakış açısı ile yazılmış. Bu kitapları okuyanlar Barış Pınarı Harekâtı’na katılıp şehit olmayı göze almazlar. Materyalistler vatan, millet, şehitlik, Allah rızası gibi yüce duyguları tanımazlar; insanı yücelten mefhumları bilmezler.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Aile Akademisi programlarını yaygınlaştırır, ailenin eğitimin önemli parçası olması için çalışırım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ak Parti dönemi eğitim yatırımları ve neticeleri 25 Kasım 2021 | 99 Okunma Özür dilemeden helallik istiyorsun öyle mi? 18 Kasım 2021 | 177 Okunma Asım’ın neslini yetiştirmek ve bir müjde 11 Kasım 2021 | 154 Okunma Seçmeli dersler ve hayatın anlamı 04 Kasım 2021 | 88 Okunma Şura’da ele alınması gereken temel problemler 28 Ekim 2021 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar