Milli Eğitim Bakanı olsam

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri...

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. 

İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri eğitin!” demiş.

Öğretmen eğitimini önemser ve öğretmenlerimizi Asım’ın Nesli’ni yetiştirecek nitelikte eğitmek için programlar geliştiririm.

Fen bilgisi, fiziki, kimya, biyoloji kitaplarını Müslümanın bakış açısıyla yazdırırım, mevcut kitaplar materyalist bakış açısı ile yazılmış. Bu kitapları okuyanlar Barış Pınarı Harekâtı’na katılıp şehit olmayı göze almazlar. Materyalistler vatan, millet, şehitlik, Allah rızası gibi yüce duyguları tanımazlar; insanı yücelten mefhumları bilmezler.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Aile Akademisi programlarını yaygınlaştırır, ailenin eğitimin önemli parçası olması için çalışırım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Cumhurbaşkanımıza açık mektup” 26 Kasım 2020 | 578 Okunma İdeal eğitim modeli, en sevilen öğretmen ve eğitim metotları 19 Kasım 2020 | 135 Okunma Merhamet medeniyeti kurmak için eğitimdeki kapitülasyonlara son vermek şart 12 Kasım 2020 | 104 Okunma Eğitimde araştırma projeleri ve geleceğin fethi 05 Kasım 2020 | 95 Okunma Milli Eğitimde fikri iktidar için ilim adamları hazır Fen Bilgisi kitapları tevhidi bakış açısı ile yazdırılmalı 29 Ekim 2020 | 365 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar