Milli Eğitim Bakanı olsam

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri...

Vatanını, milletini, dinini seven ve milletini yüceltmeyi gaye edinen nesiller yetiştirmek için kolları sıvarım. 

İntel’in sahibiCraig Barret’ekulak veririm: “Öğrencilerden önce öğretmenleri eğitin!” demiş.

Öğretmen eğitimini önemser ve öğretmenlerimizi Asım’ın Nesli’ni yetiştirecek nitelikte eğitmek için programlar geliştiririm.

Fen bilgisi, fiziki, kimya, biyoloji kitaplarını Müslümanın bakış açısıyla yazdırırım, mevcut kitaplar materyalist bakış açısı ile yazılmış. Bu kitapları okuyanlar Barış Pınarı Harekâtı’na katılıp şehit olmayı göze almazlar. Materyalistler vatan, millet, şehitlik, Allah rızası gibi yüce duyguları tanımazlar; insanı yücelten mefhumları bilmezler.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Aile Akademisi programlarını yaygınlaştırır, ailenin eğitimin önemli parçası olması için çalışırım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PISA, eğitimde kalite artışı, yetenek gelişimi 12 Aralık 2019 | 224 Okunma Van’da eğitim ve eğitime kalite kazandırma gayretleri 05 Aralık 2019 | 144 Okunma “Bizim eve dövlet geldi” 28 Kasım 2019 | 170 Okunma Gönüllere taht kuran öğretmen Hz. Muhammed (sav) 21 Kasım 2019 | 198 Okunma Muhteşem örnek Fuat Sezgin 14 Kasım 2019 | 669 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar