Emirü’l Müminin Recep Tayyip Erdoğan ve medeniyet kavgası

Yaklaşık 200 yıldır Batılılar saldırıyor, “medeniyet maskeli emperyalizm” ile kıyasıya savaş sürüyor. 24 Haziranda Batılı değerleri temsil eden CHP ve ortakları ile İslamî...

Yaklaşık 200 yıldır Batılılar saldırıyor, “medeniyet maskeli emperyalizm” ile kıyasıya savaş sürüyor. 

24 Haziranda Batılı değerleri temsil eden CHP ve ortakları ile İslamî değerleri temsil eden AK Parti ve MHP orduları sandıkta savaşacak.

CHP, İttihat ve Terakki bakiyesi bir parti, bütünüyle Batıcı. Masonların hâkim olduğu bir örgütlenme.

İttihat ve Terakki, Sultan 2. Abdülhamit Han’ı tahttan indirmek için Makedonya Mason Locası’nda örgütlendi; Masonlar, Jön Türkler ve İttihatçıları yanlarına alarak güçlü bir muhalefet oluşturdular, Selanik’teki Üçüncü Ordu içinde örgütlendiler, nihayet Mahmut Şevket Paşa’nın 1908’de İstanbul üzerine yürüyerek işgal etmesiyle Sultan Hamid Han’a Meşrutiyet ilan ettirdiler, 1909’da da Makedonya Locası Başkanı Emanuel Karasso başkanlığındaki heyet, Sultan Abdülhamid Han’ı tahttan indirdi. 

1911’de İtalyanlar, Trablusgarp’a saldırdığı zaman Sadrazam Talat Paşa, büyük hayal kırıklığı yaşadı. Kardeşlik örgütü olduğunu zannettiği Makedonya Locası’nın merkezi İtalya’da idi. Emanuel Karasso’yu çağırıp hani kardeştik, niye Libya’yı işgal ediyorsunuz diyerek çıkıştı fakat bu öfke hiçbir şeye yaramadı. Masonlar ve Batılılar, her zaman ikiyüzlü hatta çok yüzlü idiler. 

1912’de Batılıların kışkırttığı Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk ile Balkan Savaşı başladı. İngiltere, Fransa, Rusya düşmanlarımızı destekledi. Osmanlı Devleti, Arnavutluk’tan Çatalca’ya kadar olan 500 senelik yurdu bir yıl içinde kaybetti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhteşem örnek Fuat Sezgin 14 Kasım 2019 | 150 Okunma Asım’ın neslinin mimarı milli şair Mehmet Akif 07 Kasım 2019 | 87 Okunma İlim yaratıcı var diyor, fen kitapları ateist bakış açısıyla yazdırılıyor 31 Ekim 2019 | 122 Okunma Bilimler Işığında Yaratılış Kongresi ve bakanlık açıklaması 24 Ekim 2019 | 233 Okunma Milli Eğitim Bakanı olsam 17 Ekim 2019 | 227 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar