Batının İslam ülkelerini savaş alanına çevirme planı çökecek Müslümanlar birleşecek, Kudüs Filistin başkenti olacak

Donald Trump, Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etti, Golan tepelerini İsrail toprağı olarak tanıdı. Hz. Ömer (ra) döneminde fethedilen 1382 yıllık İslam toprağı ve Müslümanların ilk kıblesi Kudüs İsrail’e peşkeş çekildi.

İsrail, 1948’den beri Filistin topraklarında işgalci, her gün Müslümanları katlediyor. Trump, Filistinlilere İsrail hudutları içinde birkaç adacık sunuyor ve burada devlet olun, diyor.

Yarın o adacıklar da İsrail tarafından işgal edilir ve Filistinliler oralardan da kovulur. Dünü bilen yarın ne olacağını tahmin eder.

1.7 milyarlık İslam dünyası işgali seyrediyor çünkü birbiriyle savaştırılıyorlar. Sömürgeci Batı, mezhepçilik, ırkçılık ve bölücülüğü kışkırtıyor, iç savaş ve kargaşa çıkarıyor. 

Libya’da güçlü lider Muammer Kaddafi indirildi, darbeci Hafter Bingazi’yi bombalıyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Halkının % 99’u Müslüman bir ülkede fen bilimleri neden Allah demez? 26 Mart 2020 | 445 Okunma Çanakkale’de medeniyetin maskesi düştü 19 Mart 2020 | 91 Okunma İstiklal Marşı’mız zor zamanda yazıldı Zor zamanda zor işi yapana kahraman denir 12 Mart 2020 | 67 Okunma İslam Birliği, Şii âlim Suphi El-Tufeyli 05 Mart 2020 | 170 Okunma Sınıfta kalma sistemi ve meslek liselerinde bir mesleği öğretebilmek 27 Şubat 2020 | 161 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar