Batının İslam ülkelerini savaş alanına çevirme planı çökecek Müslümanlar birleşecek, Kudüs Filistin başkenti olacak

Donald Trump, Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etti, Golan tepelerini İsrail toprağı olarak tanıdı. Hz. Ömer (ra) döneminde fethedilen 1382 yıllık İslam toprağı ve Müslümanların ilk kıblesi Kudüs İsrail’e peşkeş çekildi.

İsrail, 1948’den beri Filistin topraklarında işgalci, her gün Müslümanları katlediyor. Trump, Filistinlilere İsrail hudutları içinde birkaç adacık sunuyor ve burada devlet olun, diyor.

Yarın o adacıklar da İsrail tarafından işgal edilir ve Filistinliler oralardan da kovulur. Dünü bilen yarın ne olacağını tahmin eder.

1.7 milyarlık İslam dünyası işgali seyrediyor çünkü birbiriyle savaştırılıyorlar. Sömürgeci Batı, mezhepçilik, ırkçılık ve bölücülüğü kışkırtıyor, iç savaş ve kargaşa çıkarıyor. 

Libya’da güçlü lider Muammer Kaddafi indirildi, darbeci Hafter Bingazi’yi bombalıyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taklitçi eğitim şurada masaya yatırılmalı 02 Aralık 2021 | 101 Okunma Ak Parti dönemi eğitim yatırımları ve neticeleri 25 Kasım 2021 | 99 Okunma Özür dilemeden helallik istiyorsun öyle mi? 18 Kasım 2021 | 177 Okunma Asım’ın neslini yetiştirmek ve bir müjde 11 Kasım 2021 | 154 Okunma Seçmeli dersler ve hayatın anlamı 04 Kasım 2021 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar