Ceza yoksa, her şey olur

Peşinen söyleyeyim, ben Beşiktaşlıyım. Ama körü körüne değil. Sahtekarlık yapanın yanında yer alarak değil. Sırf takımım kazançlı çıksın diye karşı tarafı...

Peşinen söyleyeyim, ben Beşiktaşlıyım. Ama körü körüne değil. Sahtekarlık yapanın yanında yer alarak değil. Sırf takımım kazançlı çıksın diye karşı tarafı olmadık şekilde eleştirerek değil.

Beşiktaş’ın stadında Aykut Kocaman’ın kafasına bir şey atılsaydı (kafa yarılmış yarılmamış hiç önemi yok) atan kim olursa olsun, niye atmış olursa olsun bunu şiddetle kınardım. Fikret Orman tutup “Aykut Kocaman tiyatro oynamıştır” dese bu yaklaşımı da şiddetle eleştirirdim.

★★★

Kadıköy’de köşe atışı yapılacak yerlerden sahaya yabancı madde yağdıranlar organize hareket etmişler; peki, bulun öyleyse! Şenol Güneş’e çakmak attığını itiraf eden “Bir an gaza geldim” dedi, yani birileriyle organize hareket etmediğini ifade etmiş oldu; sahi nerede birlikte davrananlar?

Rakip on kişiymiş, skor zaten Fenerbahçe lehineymiş, o yüzden sahaya bir şey atmak akıl dışıymış. Ne yani tersi olsaydı sahaya bir şeyler atılması normal miydi? İzaha bakın hele!

Fenerbahçe seneye Avrupa’da oynayacak. Bakalım rakibe karşı herhangi bir hareket yapılabilecek mi? Canımızı sıkan, sevmediğimiz herkese anahtar bile atabiliyorsak Avrupa kupalarında da atalım; hadi!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mevduat faizi yüzde 25’e, kredi faizi yüzde 35’e oturdu 01 Ekim 2018 | 1.180 Okunma Faiz arttı ama yabancı DİBS satmaya devam ediyor 28 Eylül 2018 | 512 Okunma İşte yaşınız, işte kalan zamanınız! 27 Eylül 2018 | 314 Okunma YEP’e dayandırılan hesaplamalarda akıl almaz hatalar yapılıyor 26 Eylül 2018 | 226 Okunma İşte gelir gruplarına göre harcama durumumuz... 25 Eylül 2018 | 440 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar