Ulaştırma Bakanı'ndan eksik cevap

Son 24 saattir burada, benim yazım yerine Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından bir cevap ve düzeltme metni okudunuz.Ama cevap verip düzelttikleri yazımı okuyamazsınız.Çünkü Ulaştırma Bakanı...

Son 24 saattir burada, benim yazım yerine Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından bir cevap ve düzeltme metni okudunuz.

Ama cevap verip düzelttikleri yazımı okuyamazsınız.

Çünkü Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, içinde adının dahi geçmediği bir haber başlığını alıntıladığım için mahkeme kararıyla kaldırttı. Hem de gerisi doğrudan kendisini ilgilendirmediği halde tamamını kaldırttı. Hatta hızını alamayıp o günkü ikinci yazımı da kaldırtmayı başardı.

Mahkeme de 'ne alaka yahu, bir dur bakalım' demeden Bakan'ın talebine, sınırsız hak verdi. Öncesinde noterden gönderdikleri cevaba, 27 Aralık 2023'te yer verdiğim halde.

Yine de içerik kaldırma kararı aldırmaları yetmedi, mahkemeden bir de aynı cevap metnini yayınlatma kararı çıkarttılar. Ne skandalı, muazzam bir hukuk zaferi, kutlarım.

Neye kızdıklarını saklasalar da sizin bilmeye hakkınız var diye, konuyu özetliyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dua edelim de Erdoğan başarsın 02 Haziran 2023 | 130 Okunma İmamoğlu’nun değişim çağrısı 01 Haziran 2023 | 1.066 Okunma Kılıçdaroğlu yanlış aday mıydı? 31 Mayıs 2023 | 2.694 Okunma Başlasın görelim Türkiye Yüzyılı'nı 30 Mayıs 2023 | 1.968 Okunma Neyi oyladığımızı unutmadan 27 Mayıs 2023 | 930 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar