Türkiye Yüzyılı belediyeciliği İYİ olacak mı?

Akşener, CHP'yle işbirliğini reddettikleri için iki tarafın da kendilerine yaylım ateşi açacağını, iktidarla öteki muhalefetin bunu birlikte yapacağını söylemişti.Oysa iktidar, CHP ile köprüleri...

Akşener, CHP'yle işbirliğini reddettikleri için iki tarafın da kendilerine yaylım ateşi açacağını, iktidarla öteki muhalefetin bunu birlikte yapacağını söylemişti.

Oysa iktidar, CHP ile köprüleri attığı için İYİ Parti'ye kızmışa pek benzemiyor. Neden rahatsız olsun, işini kolaylaştırdığı için mi?

Katar dönüşü uçakta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a soruldu. Ne soran ne de cevap veren, kızgın veya köpürmüş görünüyordu.

Aksine soru şuydu: CHP'yi reddeden İYİ Parti'ye kendilerinin bir teklifi var mı?

Erdoğan'ın cevabı ise Cumhur İttifakında öyle bir sıkıntılarının olmadığı, Bahçeli'yle gayet uyumlu götürdükleri, işbirliklerinin tıkır tıkır işlediği ve inşallah Yeniden İstanbul'la Yeniden Ankara hedeflerini birlikte başaracakları, büyük bir zafer daha kazanacakları şeklindeydi. Başka da bir şey söylemiyordu.

Yeri Millet İttifakı değil, zaten o masada olmamalıydı, buyursun gelsin, kapımız Akşener'e dâima açık, geç bile kaldı, demiyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hasolarla Memolar madenleri nasıl yönetiyor? 23 Şubat 2024 | 1.216 Okunma Şeriat Suud'dan Türkiye'ye göçer mi? 22 Şubat 2024 | 1.961 Okunma Okumuşla okumamışı bir tutmaya kalkarsanız 21 Şubat 2024 | 914 Okunma "Ya ajansın ye FETÖ'cü" hukuku 20 Şubat 2024 | 2.267 Okunma Olacakları baştan söylemek yasak 17 Şubat 2024 | 951 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar