TRT’nin yaptığını Çorumlu yapmaz

Çorumlular alınmasın, konunun onlarla alakası yok, dile yerleşmiş bir deyim, lafın gelişi. . . Ama TRT yöneticileri ne kadar üzerlerine alınsa az.

İzlemediğim için haberim yoktu. Meğer epeydir 'Doğrusu Ne' diye bir mini program yayınlıyorlarmış, namı almış yürümüş, kötü şöhretli bir fenomen haline gelmiş de duymamışız bile.

"Yalanların sonu gelmez, doğrusu ne demedikçe" sloganıyla hazırlanan kamu spotu gibi bir klip bu.

Muhalefetin iktidara yönelttiği eleştiri ve suçlamaları yalanlayarak güya işin aslını ortaya çıkarıyor, halkı aydınlatıyorlar.

İlk kez Türkiye-İzlanda maçı öncesinde denk geldim. İstanbul boğazındaki imar yetkisinin İBB'den alınıp Cumhurbaşkanlığına bağlanacağına dair iddiaları çürütmenin gayreti içindeydi.

Yalnız, bunu AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanlığının yerine geçerek yapıyordu. İktidar ağzıyla muhalefete söylenmek üzerine kurulu bir dosyaydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bülent Arınç başlatmadı ki 25 Kasım 2020 | 2.065 Okunma Kızıl Elma Koalisyonuna veda 24 Kasım 2020 | 3.479 Okunma Durdurun treni inecek var 21 Kasım 2020 | 3.104 Okunma Bahçeli imdat frenini çektiyse 20 Kasım 2020 | 6.106 Okunma Küresel baronlara teslim mi olduk yani 19 Kasım 2020 | 2.216 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum