Sessiz olalım Almanlar FETÖ’yü keşfediyor

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Hamburg’u Kraliçe’nin adamlarının yaktığını düşünüyor.Pazar günü, kafa bulmak için ortaya atmıştım aynı şeyi....

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Hamburg’u Kraliçe’nin adamlarının yaktığını düşünüyor.

Pazar günü, kafa bulmak için ortaya atmıştım aynı şeyi. Karagül şaka yapmıyor, ciddi ciddi yazdı.

Hamburg’u İngilizler vurmuş. Himaye ettikleri terör örgütlerini Almanlara karşı kullanmışlar. Amaçları AB’yi zayıflatmak, acziyet ve çaresizliğe düşürmekmiş. Gezi terörünü finanse eden Alman istihbaratı evinde faka basmış, Hamburg terörünü organize eden İngiliz istihbaratınca atlatılmış.

MERKEL FARKINDA DEĞİL

Karagül, iyi niyetle Almanları bu sinsi düşmana karşı uyarıyor. Yazık ki Merkel hâlâ mesajı alamadı, büyük oyunu göremiyor.

Şansölye’nin en sert, en kızgın, en öfkeli tepkisi “Barışçıl gösterileri anlayışla karşılıyorum. Ama şiddet içeren protestolar kabul edilemez, tahammül edilemez, hoş görülemez” şeklinde.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vergiyle raksınız nasıl gidiyor? 22 Haziran 2024 | 469 Okunma Saray mı zengin kilise mi? 21 Haziran 2024 | 515 Okunma Sevilla ne kadar? 20 Haziran 2024 | 532 Okunma Para uçurumdan yuvarlandığında 19 Haziran 2024 | 813 Okunma Kurbanı dışarıda kestirenlerin kendi evde mi kalsın? 18 Haziran 2024 | 955 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar