Ramazanda da ilahi dinlenmiyorsa

2024, Emekliler Yılı ilan edilince gırgıra vurmuştum; Dünya Birinci Uluslararası Emekliler Yüzyılı da ilan edilebilir diye.Emekliler Yılı'nın diğerlerinden farkını yaşıyoruz gerçi. Bankaların...

2024, Emekliler Yılı ilan edilince gırgıra vurmuştum; Dünya Birinci Uluslararası Emekliler Yüzyılı da ilan edilebilir diye.

Emekliler Yılı'nın diğerlerinden farkını yaşıyoruz gerçi. Bankaların emeklilere vereceği promosyonu, iktidar icraatıymış gibi Cumhurbaşkanı açıklıyor meselâ.

Her ne kadar iktidara yardımcı medya, emeklilere müjde olarak duyursa da beklenen emekli müjdesi bu değildi sanırım. Dağ, fare dahi doğurmamış, âdeta düşük yapmış sanki.

Dünya Birinci Uluslararası Emekliler Yüzyılı, deyince acı acı gülümsettim belki sizi ama şimdi bahsedeceğim Dünya Birinci Ramazan Yüzyılı'nda ciddiyim.

Başladığını kim haber verse beğenirsiniz!

Dünyada yeni bir Ramazan trendine girdiğimizi fark etmek, ola ola Ertuğrul Özkök'e nasip oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Yüzyılı THY yöneticilerine güzelmiş 24 Nisan 2024 | 1.077 Okunma Bahçeli iktidara ne demeye çalışıyor? 22 Nisan 2024 | 160 Okunma Yemek yerine kazığı kimden yiyoruz? 20 Nisan 2024 | 2.173 Okunma Enflasyonun düşeceğine millet niye inansın? 19 Nisan 2024 | 922 Okunma Türkiye Yüzyılı'nın KDV'si kime hoş? 18 Nisan 2024 | 605 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar