Oysa Batı'nın İsrail'le ticareti kesmesini biz de istiyoruz

İran dini lideri Hamaney, Gazze için İsrail'le ticareti kesmeyen Müslüman ülkeleri listelemiş. Başlığına da "Ölüm makinesinin yakıt deposunu hangi Müslüman ülkeler dolduruyor" yazmış.Kendileri neler...

İran dini lideri Hamaney, Gazze için İsrail'le ticareti kesmeyen Müslüman ülkeleri listelemiş. Başlığına da "Ölüm makinesinin yakıt deposunu hangi Müslüman ülkeler dolduruyor" yazmış.

Kendileri neler yapmadı ya şu Gazze için; nutuk mu, nara mı atmadılar!

Gören de boş tehdit ve sloganlarla kalmamış, Gazze için Hamas'ın yanında savaşa girmiş, İsrail'e askeri cephe açmış ve hep esip savurdukları gibi haritadan silmişler sanacak.

Artık somut eylemlere geçip nasıl müthiş bir cihat başlattılarsa boş yapanları, ümmete teşhir ederek sıkıştırma hakkını İran'da görüyorlar.

Ve konuşmaktan başka bir şey yapmadan, kendilerini ne çok şey yapmış gibi gösterenleri güya ifşa ediyorlar.

Hamaney'in resmi sitesinde yayınlamışlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Netanyahu ile videosu ve grafikler eşliğinde diyorlar ki:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Okumuşla okumamışı bir tutmaya kalkarsanız 21 Şubat 2024 | 528 Okunma "Ya ajansın ye FETÖ'cü" hukuku 20 Şubat 2024 | 2.225 Okunma Olacakları baştan söylemek yasak 17 Şubat 2024 | 950 Okunma Sisi niye diz çöktü? 16 Şubat 2024 | 4.558 Okunma Bakın mercimeğiniz niye fırında değil 15 Şubat 2024 | 732 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar