Kraliçe’nin adamları da bizden yanayken

"BBC Paşinyan’ı yine dünyaya rezil etti, şaşkına çevirdi, Paşinyan cevap veremedi, Paşinyan’a soğuk duş” tezahüratlarını duyuyorsunuzdur. “Dış güç” hezeyanları pazarlayan medyadan yükseliyor hem de.

"BBC Paşinyan’ı yine dünyaya rezil etti, şaşkına çevirdi, Paşinyan cevap veremedi, Paşinyan’a soğuk duş” tezahüratlarını duyuyorsunuzdur.
“Dış güç” hezeyanları pazarlayan medyadan yükseliyor hem de.

Daha da eksantriği, haklı olmaları.

Ermenistan Başbakanı Paşinyan, ikidir BBC’de fena tersleniyor. Dağlık Karabağ’da işgalci ve haksız taraf olduğu yüzüne vuruluyor.

Paşinyan, gazetecilikten gelme bir siyasetçi. Ama BBC sunucuları, sadece dindaş dayanışması esirgemiyor ondan. Meslektaş torpili de geçmiyorlar. Ne zaman Türkiye’yi saldırgan göstermeye, Azerbaycan’ı suçlamaya kalksa lafı ağzına tıkıp kötü bozuyorlar.

Demek ki “Türkiye’yi işgal planları”nı parçalayıp çöpe attı Hans’la George. Petrol, doğalgaz zengini Azerbaycan topraklarında da gözleri yokmuş meğer.

“Londra merkezli finans çetesi liramıza saldırı” da başlatmayacaktır bu durumda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fransa’nın başlatmadığı boykota mı cevap yetiştirmişiz! 28 Ekim 2020 | 212 Okunma İktidarın kur lafına güvenenler ne hissediyor? 27 Ekim 2020 | 1.130 Okunma Aşklarımız kadar siyasetimiz de grandiyözdür abiler! 24 Ekim 2020 | 1.214 Okunma İşsizliği düşürmeye bir formül daha 23 Ekim 2020 | 372 Okunma Dünya askısına da mı ekmek çıkarıyoruz? 22 Ekim 2020 | 1.071 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar