Işıkları millete yaktırıp söndürtelim mi!

Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım’ın vesayetçi, darbeci geçmişi mi var ki...Bir tivitle darbecilik, vesayetçilik yaptığından şüphelenelim! Ama evhamlanan iktidar cenahı ayağa kalktı.  

Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım’ın vesayetçi, darbeci geçmişi mi var ki...Bir tivitle darbecilik, vesayetçilik yaptığından şüphelenelim!
 
Ama evhamlanan iktidar cenahı ayağa kalktı.
Yıldırım, AYM binasının görüntüsünü “Işıklar yanıyor” mesajıyla paylaşmıştı. Yanlış yorumlanmaya müsait olduğunu, kötüye çekilebileceğini düşünemeyerek hata yaptığını kendisi de kabul etti.

Ne ki bunun maksadı aşan bir düşüncesizlikten ibaret olduğuna bazılarını ikna edemedi. Altında vesayet ve darbe özlemi aramaya devam ettiler.

Yıldırım’ın, adı darbecilik ve vesayetçilikle  yan yana anılacak son kişi bile olmadığını, gel de en iyi bileceklere anlat!

En atik ve zinde tepkiyi İçişleri Bakanlığı verdi.

Sadece “Işıklarımız hiç sönmüyor” notuyla paylaştıkları misilleme görüntüsü değil...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aşklarımız kadar siyasetimiz de grandiyözdür abiler! 24 Ekim 2020 | 1.200 Okunma İşsizliği düşürmeye bir formül daha 23 Ekim 2020 | 366 Okunma Dünya askısına da mı ekmek çıkarıyoruz? 22 Ekim 2020 | 1.048 Okunma İktidar kimseden çekmedi kendi dilinden çektiği kadar 21 Ekim 2020 | 3.192 Okunma Payitaht Abdülhamid’den “Akif” açıklaması 20 Ekim 2020 | 1.955 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar