İmamoğlu’na tepki neyi gösteriyor?

Sen misin, “Beka söylemi sokakta karşılık bulmuyor, bulsa halk  kin ve düşmanlığa tahrik olmaz mıydı şimdiye” diyen. . . Akşamına kalmadı, Ekrem İmamoğlu’na ‘tokat gibi tepki’ görüntüleri düştü ortalığa...

Güya dünkü çıkarsamamı yalanlayan görüntüler...

Bir vatandaş elini sıkmamış CHP adayının, nedenini de “PeKeKe’li teröristlerin elini sıkmak vatana ihanettir” diye açıkladığı duyuluyor.

İktidar medyası üstüne atladı, ‘flaş flaş, İmamoğlu’na tokat gibi cevap’ anonslarıyla yayıyor.

Yaygaracılar da ‘Bak işte beka söylemi sokakta tutmuş, görünür hale gelmiş, hani izine rastlanmıyordu, dediğin gibi değilmiş, al sana ispatı’ diye gözüme sokuyor.

‘Bravo, aferin, galeyana getirmeyi başardınız, körükleye körükleye tepkiyi sokağa taşırdınız, İmamoğlu’nun bekamızı tehlikeye attığına inandırdınız vatandaşı, bölücükle tam da işte böyle milleti bölerek, sokakta karşı karşıya getirerek mücadele edilir, helal size” dememi bekliyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Devlet içinde devlet’ meselesi 03 Nisan 2020 | 2.409 Okunma Bağış yasağı seçim iptalinden farksız 02 Nisan 2020 | 5.747 Okunma Bizi bir de koronayı tepelerken görün siz! 01 Nisan 2020 | 2.837 Okunma Korona affı kuşa mı çevriliyor? 31 Mart 2020 | 2.936 Okunma Kanal İstanbul niye evde kalamıyor? 28 Mart 2020 | 5.555 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar