İmamoğlu’na tepki neyi gösteriyor?

Sen misin, “Beka söylemi sokakta karşılık bulmuyor, bulsa halk  kin ve düşmanlığa tahrik olmaz mıydı şimdiye” diyen. . . Akşamına kalmadı, Ekrem İmamoğlu’na ‘tokat gibi tepki’ görüntüleri düştü ortalığa...

Güya dünkü çıkarsamamı yalanlayan görüntüler...

Bir vatandaş elini sıkmamış CHP adayının, nedenini de “PeKeKe’li teröristlerin elini sıkmak vatana ihanettir” diye açıkladığı duyuluyor.

İktidar medyası üstüne atladı, ‘flaş flaş, İmamoğlu’na tokat gibi cevap’ anonslarıyla yayıyor.

Yaygaracılar da ‘Bak işte beka söylemi sokakta tutmuş, görünür hale gelmiş, hani izine rastlanmıyordu, dediğin gibi değilmiş, al sana ispatı’ diye gözüme sokuyor.

‘Bravo, aferin, galeyana getirmeyi başardınız, körükleye körükleye tepkiyi sokağa taşırdınız, İmamoğlu’nun bekamızı tehlikeye attığına inandırdınız vatandaşı, bölücükle tam da işte böyle milleti bölerek, sokakta karşı karşıya getirerek mücadele edilir, helal size” dememi bekliyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD İmamoğlu’ndan mı S-400’lere taktı? 24 Mayıs 2019 | 3.244 Okunma Bektaşi fıkrasından beter habercilik 23 Mayıs 2019 | 5.648 Okunma Sıra ‘korkutma’yı da bıraktırmakta 21 Mayıs 2019 | 5.409 Okunma Ekran vaizlerinin en arabeski 18 Mayıs 2019 | 7.568 Okunma Beka sorunu da fani miymiş! 17 Mayıs 2019 | 7.316 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar