İmamoğlu’na tepki neyi gösteriyor?

Sen misin, “Beka söylemi sokakta karşılık bulmuyor, bulsa halk  kin ve düşmanlığa tahrik olmaz mıydı şimdiye” diyen. . . Akşamına kalmadı, Ekrem İmamoğlu’na ‘tokat gibi tepki’ görüntüleri düştü ortalığa...

Güya dünkü çıkarsamamı yalanlayan görüntüler...

Bir vatandaş elini sıkmamış CHP adayının, nedenini de “PeKeKe’li teröristlerin elini sıkmak vatana ihanettir” diye açıkladığı duyuluyor.

İktidar medyası üstüne atladı, ‘flaş flaş, İmamoğlu’na tokat gibi cevap’ anonslarıyla yayıyor.

Yaygaracılar da ‘Bak işte beka söylemi sokakta tutmuş, görünür hale gelmiş, hani izine rastlanmıyordu, dediğin gibi değilmiş, al sana ispatı’ diye gözüme sokuyor.

‘Bravo, aferin, galeyana getirmeyi başardınız, körükleye körükleye tepkiyi sokağa taşırdınız, İmamoğlu’nun bekamızı tehlikeye attığına inandırdınız vatandaşı, bölücükle tam da işte böyle milleti bölerek, sokakta karşı karşıya getirerek mücadele edilir, helal size” dememi bekliyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mektubu sızdıranlar mı kötüymüş, bak sen! 18 Ekim 2019 | 5.866 Okunma Mektubu sızdıranlar mı kötüymüş, bak sen 17 Ekim 2019 | 3 Okunma ‘Mekanın sahibi’ olarak Esad'ın dönüşü 17 Ekim 2019 | 315 Okunma Propaganda karmaşasını çözdü çözecek Diy 15 Ekim 2019 | 52 Okunma İslam NATO’sunda kalıp ötekinden çekilme 14 Ekim 2019 | 109 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar