HDP başka masada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Altılı Masa'da yabancı büyükelçilerle terör örgütü yandaşları var, bir tek millet yok" diyor.Orada millet yoksa, iktidarı endişelendirmesine ne gerek zaten.Terör...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Altılı Masa'da yabancı büyükelçilerle terör örgütü yandaşları var, bir tek millet yok" diyor.

Orada millet yoksa, iktidarı endişelendirmesine ne gerek zaten.

Terör yandaşlığıyla HDP'yi kastediyorsa, o da başka masada çıktı.

ABD büyükelçisinin hangi masada oturduğuyla ilgili de farklı rivayetler dolaşıyor. Ümit Özdağ, başka masada gördüğüne yemin billah ediyor mesela.

HDP'yi, gidip gözlerimle gördüm. Emin olmak için dün Haliç Kongre Merkezi'ndeydim. Üçüncü bir masa kurdular, Emek ve Özgürlük İttifakı'nı ilan ettiler. HDP de orada yerini almıştı.

Devrimci marşlar ve sloganlar eşliğinde toplantının başlamasını beklerken çektirdiğim bu fotoğraf, sizi yanıltmasın. Salon, lebalep doldu. Halk buluşması olarak düzenlenmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sonbahar rüzgarlarına dikkat 26 Kasım 2022 | 500 Okunma Koptu geliyor çılgın vergi zamları 25 Kasım 2022 | 1.461 Okunma Türkiye Yüzyılı'nda bir var bir yokmuş 24 Kasım 2022 | 555 Okunma İktidarın kazanıp söyleyemediği Sisi zaferi 23 Kasım 2022 | 4.639 Okunma Sisi değişimin müjdecisi mi? 22 Kasım 2022 | 1.184 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar