Fatih Terim saptırması

O konuşursa saadet zincirine kaptırılan paraların nereye kaybolduğu çözülür, arkası çorap söküğü gibi gelir, gizem kalmaz, zannediliyor.Yanılıyorlar.Fatih Terim konuşursa saadet zincirinin nasıl...

O konuşursa saadet zincirine kaptırılan paraların nereye kaybolduğu çözülür, arkası çorap söküğü gibi gelir, gizem kalmaz, zannediliyor.

Yanılıyorlar.

Fatih Terim konuşursa saadet zincirinin nasıl başladığı belki anlaşılabilir. Arda, Emre, Semih gibi futbolcuların zincire nasıl girdiği, banka müdiresi Seçil Erzan'a gözü kapalı güvenip milyon dolarları nasıl elden verebildikleri de.

Hatta belki Seçil Erzan'ın, deli faiz vaadiyle topladığı paraları ne yaptığı, nereye kaçırdığı ya da nerede batırdığı dahi çıkabilir ortaya.

Sonuçta fonzedeler, birbirini çekmiş zincire. Sonra gelenin parasından da pay almışlar.

Arda'nın, Emre'nin kaptırdığı paraların bir kısmı, parasını kurtarıp üste kâra da geçen kim varsa onlarda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yaşar Kemal'in eşkıyasıyla İmamoğlu'nun seçimi 02 Mart 2024 | 70 Okunma Eski düzenin günahlarını konuşalım da ya yenisi! 01 Mart 2024 | 469 Okunma Türkiye Yüzyılı'nda Ramazan pidesi 29 Şubat 2024 | 514 Okunma Erdoğan sevdalısı taksiciyle belediye muhabbeti 28 Şubat 2024 | 4.875 Okunma Açılışa çağrılmaması İmamoğlu'nun ayıbı mı? 27 Şubat 2024 | 1.198 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar