Cihanda barış yurtta kavga

AK Parti'nin Çanakkale Zaferi için hazırladığı klibe ne denk gelse beğenirsiniz! Erdoğan'ın sesinden "dünya şahit, yılmadık yılmayacağız" haykırışları ekranda yankılanırken......

AK Parti'nin Çanakkale Zaferi için hazırladığı klibe ne denk gelse beğenirsiniz! Erdoğan'ın sesinden "dünya şahit, yılmadık yılmayacağız" haykırışları ekranda yankılanırken... Altyazıda, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Kahire ziyareti duyuruluyordu.

Çavuşoğlu "samimi ve güzel" dediği Kahire temaslarının ardından, yakında Erdoğan'la Sisi'nin görüşmesini bekliyor. Ankara'nın sabırsızlandığını saklamadı. Dediklerinden anlaşılan, seçimden önce bunu arzu ediyorlar.

Fakat Sisi ağırdan alıyor, dizlerinin üstünde sürünerek bükümediği bileği öpmeye gelecek de bazı şartları olduğu söyleniyor.

Erdoğan'ın görüşmek için gün saydığı eski düşmanlardan biri de Esad, sır değil. Moskova'da olacaktı, Esad da bükemediği bileği öpme kuyruğuna girmişti ama şartları karşılanmadı diye yine erteledi.

'Yedi düvel hepsi bir, biz tek' şiarıyla çıktığı seferden galibiyetle dönüyor demek iktidar. Kapısında sıraya dizdiği dünyayla kavgdan dönüyor.

'Yurtta kavga, cihanda kavga' dönemi kapanıyor yani.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her yalancı şafağın bir de gerçeği var 03 Haziran 2023 | 1.053 Okunma Dua edelim de Erdoğan başarsın 02 Haziran 2023 | 2.777 Okunma İmamoğlu’nun değişim çağrısı 01 Haziran 2023 | 1.083 Okunma Kılıçdaroğlu yanlış aday mıydı? 31 Mayıs 2023 | 2.719 Okunma Başlasın görelim Türkiye Yüzyılı'nı 30 Mayıs 2023 | 1.976 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar