CHP fabrika ayarlarına mı dönüyor?

Twitter'da bir hedef göstericinin işaretiyle, her daim küfür nefret saldırıya geçmeye hazır linçsever kardeş! Dur; daha nereye gittiğini anlamadan lafın başına bakıp ağzını bozma, taşını kapıp recme koşma hemen.

Bitirene kadar dinle önce. Sonra, başka yerden hıncını çıkaramazsan günlük taşlama egzersizin için gerekirse yine vurursun.

Hatta dinleyince 'insaf yahu, bu mevzuda bile mi dönüp dolaşıp laf CHP'nin fabrika ayarlarına geldi' dahi diyebilirsin.

Çünkü bin dereden getirilen su gibi dolambaçlı yollardan geldi; öyle direkt bir alakası yok.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York seyahatine çıkarken "Fox TV'yi yalan medya olmaktan çıkarın" dememiş miydi?

İşte, medya-iktidar ilişkilerinin fabrika ayarlarına döndüğü iddiasıyla bunu kim normalleştirecek bakalım diye, Sabah yazarlarına göz attım dün. Hay atmaz olaydım!...

New York seyahatine sadece Mehmet Barlas değinmiş. Ama o da Cumhurbaşkanı'nın, Trump'la Suriye ve güvenli bölge  sorunlarımız hakkında, iyi niyetle son bir görüşme yapacağı beklentisi üzerine.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Süslüman'ı bırak da kendine bak 21 Kasım 2019 | 4.540 Okunma ‘Süslüman’ı bırak da kendine bak 20 Kasım 2019 | 4 Okunma Trump’ın kaderine bağlanan kaderler 20 Kasım 2019 | 3.630 Okunma TRT’nin yaptığını Çorumlu yapmaz 19 Kasım 2019 | 3.876 Okunma İntihar bir protesto eylemi değildir 16 Kasım 2019 | 3.505 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar