Canan Kaftancıoğlu’nun kavgası

İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan, ‘İstanbul zaferi’ üstüne kitap yazmış, CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu da sert çıkmıştı.

Kitap, “Kahramanın Yolculuğu” adını taşıyor.

Tartışmaya İmamoğlu da katıldı. Ama kitabın sadece başlığına şu şerhi düşerek gerisini onayladı: “Her ne kadar beni kahraman diye tanımlasa da ben kendimi öyle tanımlamıyorum. İnsan kendine kahraman dememeli. Ben sadece bir başlangıca imza atmış, daha büyük hizmetlere imza atmak isteyen bir belediye başkanıyım.”

Bahse girerim, Kaftancıoğlu’nun beklediği cevap bu değildi.

Daha önce Özkan da aldığı tepkiye şu karşılığı vermişti: “Konu nedir, nasıl gelişti bilmiyorum ama sayın il başkanı Canan Hanımı severim, takdir ederim. Meselenin ne olduğunu bilmiyorum. İnşallah öğrenirim, varsa o yanlışlığının ne olduğunu daha iyi kavrarım...”

Havayı yumuşatıyor ama Kaftancıoğlu için tatminkar mı, yatıştırır mı, keser mi, sanmıyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Moskova’dan taziye de yok 28 Şubat 2020 | 3.631 Okunma Dolandırılanların ayıbı değil, yargıdan korkutanlar utansın 27 Şubat 2020 | 3.235 Okunma Kavala’nın tazminatını kim ödeyecek peki? 26 Şubat 2020 | 3.861 Okunma Saklayınca ölmemiş mi sayılıyorlar! 25 Şubat 2020 | 3.425 Okunma Rusya’yı görmezden gelmek doğru mesaj mı 22 Şubat 2020 | 963 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar