Büyüklenme rüyasından uyanamayanlar

Dünkü Karar’ın manşetinde “TOGG’a dua etti, Audi’ye bindi” yazıyordu.AK Parti’nin oyunculuktan gelen Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu da dillere destan. Kol saatlerinin markası...

Dünkü Karar’ın manşetinde “TOGG’a dua etti, Audi’ye bindi” yazıyordu.

AK Parti’nin oyunculuktan gelen Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu da dillere destan. Kol saatlerinin markası, pahalılığıyla gündemden düşmüyor.

Yenişehirlioğlu’nun eski bir videosu çıktı. Seçimden önce, henüz AK Parti’deyken Manisa’nın Yunusmere İlçe Belediyesini ziyaret etmiş, orada çekilen görüntüler.

Yenişehirlioğlu, Başkan Mehmet Çerçi’ye makam odasını övüyor. “Dolmabahçe Sarayı gibi, çok sevdim, bayıldım ya” dediği duyuluyor.

Yunusemre Belediyesi, 10 yıl sonra 31 Mart seçimlerinde AK Parti’den CHP’ye geçmişti.

Yeni Başkan Semih Balaban ise belediyeyi 1 milyar liradan fazla borçla devraldığını ve lüks makam odasını kullanmayacağını açıklamış; 48 lüks aracı da meydanda sergilemişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yerli ve milli Simpsonların savaş kehaneti 25 Mayıs 2024 | 1.071 Okunma Bir ‘mama lobisi’ eksikti 24 Mayıs 2024 | 1.890 Okunma Akıncı İHA’sını İranlılar gerçekten beğenmedi mi? 23 Mayıs 2024 | 2.010 Okunma Hurafeciye hurafeci demek serbest ey ahali! 22 Mayıs 2024 | 1.962 Okunma Cumhurbaşkanlığı sisteminde menemene doyuyor musunuz? 21 Mayıs 2024 | 2.007 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar