Vekilinden,iktidara dört barış önerisi!

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a “Partinin gidişatı nasıl olacak? Yeni kabineyi nasıl buldunuz?” diye sordum. “Ak Parti 4 şey yapmalı?” diye doğrudan söze girdi. Dedi ki; BİR:...

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a “Partinin gidişatı nasıl olacak? Yeni kabineyi nasıl buldunuz?” diye sordum. “Ak Parti 4 şey yapmalı?” diye doğrudan söze girdi. Dedi ki;

BİR: Saadet’le barışacak.

İKİ: HDP’de yüzde 2 civarı oyumuz var. Kürtlerle barışacak.

ÜÇ: MHP’den, BBP’den gelmiş yüzde 10’a yakın içeride oy var. Ülkücü kesim içeride yeterince temsil edilmiyor. Akşener’e gidebilecek 4-5 puan var. O kesim iyi temsil edilecek. Barışılacak!

DÖRT: Aşiretimizi küstürmeyeceğiz! Barışacağız! Bu harekete omuz vermiş herkesi bir şekilde işe dahil edeceğiz. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu gibi...

Duyumlarımıza göre; Erdoğan, “Reisçilerden” rahatsızmış! Davutoğlu’na yakın isimlere de danışacakmış! Sizce Erdoğan, dört barış önerisini yol haritasına dönüştürür mü?

MİLLİ İÇECEĞİMİZ AYRAN, KÜSKÜN!

16 Nisan sonuçları ve 2019 endişesinin bunu yapacağını biliyordum!

Coca-Cola’nın fabrikasını Reisicumhur’a açtırıp bugünlerde Milli İçeceğimiz Ayranı küstüreceğini biliyordum! Ayran bu aralar çok mahzun, çok!

İHL’LER ÇOĞALIYOR AMA AK ÇOCUKLAR GİTMİYOR!

Halen 4 bin 300 imam hatip lise ve ortaokulumuz, 1 milyon 300 bin de İHL öğrencimiz var! Milletin gözbebeği okullardan 170’i, TEOG’dan yüksek puanla öğrenci alarak rekor kırdı!

LYS başarısı da fena değil! Türkiye geneli 50 civarı gerçekten kaliteli, proje imam hatip var! Millet oralara akın ediyor!

Ancak soru şu: İktidar, parti teşkilat yöneticileri, kalburüstü kesimi TEOG’da yüksek puan alan çocuklarını imam hatibe gönderiyor mu? Göndermiyorsa neden? Reis, teşkilatlarındaki bu metal tenakuzu biliyor mu?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
28 Şubat ve FETÖ’nün ipini tutan el! 26 Aralık 2017 | 118 Okunma 2019’da istifa mı edecek? 19 Aralık 2017 | 454 Okunma Bu da Reis’in c planı! 12 Aralık 2017 | 304 Okunma Amerikalı Bakana Türkiye dersi! 05 Aralık 2017 | 125 Okunma Fırça bıyıklar! 14 Kasım 2017 | 267 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar