Nuseyrat katliamı ve siyonizm vahşeti

 Siyonizmin, sadece Filistin halkına karşı değil tüm insani değerlere karşı savaşan korkunç bir vahşet olduğu gerçeğini görmemek için sürekli gözlerinizi kapatsanız bile...

 

Siyonizmin, sadece Filistin halkına karşı değil tüm insani değerlere karşı savaşan korkunç bir vahşet olduğu gerçeğini görmemek için sürekli gözlerinizi kapatsanız bile duyduklarınız ve hissettikleriniz bu gerçeğin farkına varmanız için yeterli olacaktır. 

Siyonist işgal güçleri 8 Haziran Cumartesi günü Gazze Şeridi’nin orta kesiminde yer alan Nuseyrat Mülteci Kampı’nda, insan olduğunu söyleyen herkesin mutlaka karşı çıkması, reddetmesi gereken son derece vahşi yöntemlerle korkunç bir katliam gerçekleştirdi. 

Vahşetin boyutlarını anlamak için önce başvurulan yöntemlerden söz etmek gerekiyor. 

Siyonist işgalciler, kendilerini kamufle ederek Filistinlilerin arasına sızma yöntemine yıllardan beri başvuruyor. Hatta bu amaçla, Filistinlilerin “Musta’ribin” adını verdiği özel bir birlik bile oluşturdular. Bunlar Filistin halkının yerel şivesini çok iyi öğreniyor, onlar gibi konuşuyor, onlar gibi giyiniyor ve onların geleneklerine göre hareket ediyorlar. 

Bu şekilde kendilerini kamufle...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bangladeş’teki protestoların arka planı 20 Temmuz 2024 | 299 Okunma Siyonistler cami ve mushaflara karşı da savaşıyor 19 Temmuz 2024 | 53 Okunma Adamın kulağı bile bu kadar kıymet ediyorsa! 18 Temmuz 2024 | 62 Okunma “Yair’i arıyorum ama bulamıyorum!” 13 Temmuz 2024 | 102 Okunma Moritanya’da tartışmalı başkanlık seçimleri 12 Temmuz 2024 | 1.872 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar