Dünün holokostundan bugünün holokostuna

 Siyonist işgal rejimi bugünlerde, yahudi soykırımının yani holokost olarak isimlendirilen olayın 75. yıldönümü münasebetiyle Filistin’in kutsal şehri Kudüs’te “Uluslararası Holokost Anma Törenleri” düzenliyor.

Bu törenler Uluslararası Holokost Forumu tarafından organize ediliyor. Uluslararası Holokost Forumu’nun Ocak ayının sonuna doğru düzenlediği bu programların bu yıl beşincisi düzenleniyor. 

Bu yıl düzenlenen programların en geniş çaplısı olduğu ifade ediliyor. Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin ve Fransa Cumhurbaşkanı Emannuel Macron başta olmak üzere kırk kadar devlet başkanı, cumhurbaşkanı ve devlet lideri etkinliklere iştirak ediyor. 

Holokost anma törenleri neden Kudüs’te düzenleniyor? Holokost Kudüs’te mi gerçekleştirildi? Kudüs ve Filistin halkının holokost ile en ufak bir bağlantıları olmadı ve bu halktan bir ferdin bir parmağı bile holokost olarak tanımlanan olaylardan birine bulaşmadı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zulmeden başta kendine zulmeder 28 Şubat 2020 | 28 Okunma İran’da koronavirüslü seçimler 27 Şubat 2020 | 87 Okunma Avrupa ırkçılığı kendi eliyle büyüttü 22 Şubat 2020 | 31 Okunma Tunus’ta yeni hükümet 21 Şubat 2020 | 94 Okunma Afganistan’da seçim sonuçları açıklandı 20 Şubat 2020 | 108 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar