Yumruk da, beyzbol sopası da işe yaramadı!..

Ana muhalefet partisi lideri devlet protokolünün hemen önünde linç girişimine uğruyor... Failler serbest... Hem de korumalı!..

Hem de kahraman muamelesi çekiliyor...

Tek işi, özgürce düşüncelerini yazmak olan gazeteciye evinin önünde kalleşçe pusu kuruluyor... Beyzbol sopaları ile öldüresiye dövülüyor... Failler yine serbest... Hem de korumalı... Sanki birileri onlara "siz gidin bu işi yapın. Yakalansanız da serbest kalırsınız. Mahallenize girerken de kahramanlar gibi karşılanacaksınız" garantisi vermiş gibicesine!..

Yüksek irade destekli bu linç girişimlerinin peş peşe gelmesi tesadüf değil. Mesaj net; iyice sindirmeye iyice korkutmaya çalışıyorlar. "Sadece dayak yemekle kalmazsınız..." demeye getiriyorlar!..

Hal böyle olunca toplumda bundan nasibini alıyor...

CHP, Ekrem İmamoğlu'na seçim kampanyasına destek için bağış kampanyası başlattı. Duyurduğu banka hesap numaralarına vatandaşlardan 20 lira yatırmasını  istedi. Haklı bir kampanya. 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul seçimlerinde iktidar yine devlet gücünü alabildiğince kullanacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çukurambar'da yapılan kozmik toplantı!.. 19 Mayıs 2019 | 2.537 Okunma Sarayın "Küskün" hesabı... 18 Mayıs 2019 | 2.878 Okunma Yiyorsa Papaz'a sarın!.. 17 Mayıs 2019 | 5.014 Okunma En yeni senaryo 16 Mayıs 2019 | 7.766 Okunma Yumruk da, beyzbol sopası da işe yaramadı!.. 15 Mayıs 2019 | 1.509 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar