"Plaj" deyip geçmeyin!..

Antalya'nın Gazipaşa ilçesindeki plajlara Suriyelilerin alınmamasına ilişkin belediye meclisinde alınan karar... Canı gönülden sonuna kadar destekliyorum. Tüm belediyelerimize örnek olmasını diliyorum...

Hoş, oylama sırasında çekimser kalan Başkan Mehmet Ali Yılmaz, kararı veto etti ama onun da eninde sonunda doğru yolu bulacağını ümit ediyorum.

Gazipaşa  Belediye Meclisi'nin aldığı örnek kararın Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği için ne kadar hayati önem taşıdığını anlamayanlar olabilir. Hem bu karar öyle böyle bir karar da değil!.. İstanbul seçimlerini yakından ilgilendiriyor... Birilerinin "2023 projesi" diye yutturmaya çalıştığı tezgahı da parçalayacak nitelikte. Beynimizi biraz daha çatlatsak işi S-400 krizine kadar götürebiliriz. Sakın bana "insan hakları"ndan, "anayasa"dan dem vurmayın. Benim insanımın, "insan hakları" ne olacak?.. Benim insanımın "anayasa"sından haberi olan var mı?.. Benim ülkemin, devletimin geleceğini ve birilerinin sadece işine geldiği zaman kullandığı bekasının kaygısına tasasına düşen var mı?..

Kısa bayram molası sırasında Ankara dışına çıktım ve bugüne kadar edindiğim izlenimlerin ne kadar tehlikeli boyutlara vardığını yerinde belirleme fırsatı buldum. Beyler!.. Türkiye süratle Araplaştırılıyor.  Hem de gayet bilinçlice.. Hem de gayet ustaca... Aldatıla aldatıla büyük bir felakete doğru gidiyoruz. Defalarca haykırdık; kimliğimizi kaybediyoruz diye..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Semadirek Yunan adası mı?.. 21 Ağustos 2019 | 891 Okunma Bankacılığımız Araplara teslim edildi!.. 20 Ağustos 2019 | 1.514 Okunma Eyy Büyükelçiler... Aydın'ın işgalini alkışladınız!.. 18 Ağustos 2019 | 2.406 Okunma Büyükelçilerimiz Türk düşmanını nasıl alkışladı!.. 17 Ağustos 2019 | 3.421 Okunma Paran olsa da öl sistemi!.. 11 Ağustos 2019 | 3.083 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar