Başkentte garip fısıltılar dolaşıyor!...

Tekrarlanacak İstanbul  seçimi için son dönemece girdik. Ancak,Türkiye'de yaşanan siyasi kriz her geçen gün ağırlaşarak derinleşiyor.

1 numarada  ekonomik çöküş var. S-400, Suriye, Akdeniz ve Ege denizindeki krizler bunu takip ediyor. Temmuz ayı gerçekten ciddi gelişmelere gebe bir ay. Oldukça sıcak bir yaz daha geçirmeye hazırlıklı olun...

Fotoğraf çok net!.. Yaşadığımız krizler, devlet yönetiminde de çok ciddi problemler yaratıyor. Başkentte hangi koridora kafanızı uzatsanız rahatsız bir çok insanla karşılaşıyorsunuz. 23 Haziran'ın geçmesi için sanki söz birliği edilmiş!..

Sorunlar ağırlaşıyor... Bunlara ilaveten yenileri de gündeme gelebilir... Siyasi iktidarın ne yapacağı kestirilemiyor. Bir  kabine revizyonu, sorunlara çare olabilir mi?.. Sanmıyorum!.. Büyü bozuldu bir kere... Dolayısıyla iktidar partisinin kafası da oldukça karışık. Siyasetteki tüm deneyimli gözlemciler, "saray yönetimi de şu anda tam olarak ne yaptığı konusunda tutarlı değil" görüşünde birleşiyor. "Sorunları görüyor ancak çözüm bulmakta zorlanıyor. Çözümü bulsa bile uygulamada zorlanıyor. Çözülmenin olmaması için dikkatli hareket ediyorlar" deniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan'ın önündeki "gizli" Suriye raporu... 18 Temmuz 2019 | 2.303 Okunma Yeni FETÖ'ler geliyor!.. 17 Temmuz 2019 | 11.249 Okunma Erdoğan ne söylediğinin farkında mı?.. 11 Temmuz 2019 | 7.508 Okunma Gül, Babacan için ne demişti?.. 10 Temmuz 2019 | 6.456 Okunma Davutoğlucular ile Babacancılar birbirine girdi 09 Temmuz 2019 | 14.390 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar