AP'nin Suriye'nin Kuzey'inde ne işi var?..

Yok öyle değil!.. "Bunun çözüm süreciyle bir ilgisi yok. 'Yeniden bir çözüm süreci başlıyor' şeklinde bir değerlendirme yapılamaz. Uzun zamandır görüşmüyordu..

Avukatı ile ilgi konu da mahkemece hukuki bir engel vardı, bu engel, karar infaz hakimliğinin kararına yapılan itirazla Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kaldırıldı. Konuda hukuki engel kaldırılmış oldu. Bu çerçevede yapılan bir görüşmedir, ziyarettir" diyerek de geçiştiremezsiniz.  İş o kadar basit değil!..

Sayın Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, açık kaynaklardan 2 gelişmeyi dikkatlerinize sunacağım.  Siz de kolayca ulaşabilirsiniz. İlki Arap medyasından. Önceki gün (Perşembe) çıktı. Haberden özet (çeviri-aht-) alıntı;

"Avrupa Parlamento heyeti resmi ziyaret için özerk yönetim bölgesine ulaştı. Avrupalı araştırmacılar ve parlamenterler heyeti bugün (Perşembe) öğlen iki gün sürecek resmi ziyaret çerçevesinde Suriye'nin doğusu ve kuzeyi özerk yönetim bölgesine ulaştı. Heyet, ziyaret sırasında özerk yönetimde yetkililer ile bir araya gelecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Semadirek Yunan adası mı?.. 21 Ağustos 2019 | 905 Okunma Bankacılığımız Araplara teslim edildi!.. 20 Ağustos 2019 | 1.522 Okunma Eyy Büyükelçiler... Aydın'ın işgalini alkışladınız!.. 18 Ağustos 2019 | 2.410 Okunma Büyükelçilerimiz Türk düşmanını nasıl alkışladı!.. 17 Ağustos 2019 | 3.425 Okunma Paran olsa da öl sistemi!.. 11 Ağustos 2019 | 3.093 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar