AP'nin Suriye'nin Kuzey'inde ne işi var?..

Yok öyle değil!.. "Bunun çözüm süreciyle bir ilgisi yok. 'Yeniden bir çözüm süreci başlıyor' şeklinde bir değerlendirme yapılamaz. Uzun zamandır görüşmüyordu..

Avukatı ile ilgi konu da mahkemece hukuki bir engel vardı, bu engel, karar infaz hakimliğinin kararına yapılan itirazla Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kaldırıldı. Konuda hukuki engel kaldırılmış oldu. Bu çerçevede yapılan bir görüşmedir, ziyarettir" diyerek de geçiştiremezsiniz.  İş o kadar basit değil!..

Sayın Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, açık kaynaklardan 2 gelişmeyi dikkatlerinize sunacağım.  Siz de kolayca ulaşabilirsiniz. İlki Arap medyasından. Önceki gün (Perşembe) çıktı. Haberden özet (çeviri-aht-) alıntı;

"Avrupa Parlamento heyeti resmi ziyaret için özerk yönetim bölgesine ulaştı. Avrupalı araştırmacılar ve parlamenterler heyeti bugün (Perşembe) öğlen iki gün sürecek resmi ziyaret çerçevesinde Suriye'nin doğusu ve kuzeyi özerk yönetim bölgesine ulaştı. Heyet, ziyaret sırasında özerk yönetimde yetkililer ile bir araya gelecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu'na Pontus'u sorun!.. 16 Haziran 2019 | 2.124 Okunma Sivas Valisi propaganda yapmayacağını söyledi... 15 Haziran 2019 | 1.849 Okunma Sivas Valisi sahaya indi!.. 14 Haziran 2019 | 2.957 Okunma "Plaj" deyip geçmeyin!.. 13 Haziran 2019 | 1.689 Okunma Yunan ve Rum desteği nereden alıyor?.. 12 Haziran 2019 | 787 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar