Kamyoneti makam aracı olarak kullanan şaşkın kim?

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden...

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden icraatlarını tanıtamıyor. Yalan söylemeden nefes alamıyor. 

Ne demişti? 

“Belediyelerin imkânları bazı vakıflara peşkeş çekiliyor.”

O bazı vakıflar önceki gün açıklama yaptılar; bugüne kadar belediyeden tek kuruş almadıklarını, bundan sonra da almayı düşünmediklerini söylediler. 

O “bazı vakıflara” tek kuruş verilmemişti ama İmamoğlu başkan olur olmaz Kemalist dernekler için kesenin ağzı açılmıştı. 

Olsun... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siz CHP'liler hep böyle misiniz? 27 Ekim 2020 | 1.990 Okunma Enver Altaylı, Fetullah'ın asker arkadaşıydı 26 Ekim 2020 | 4.770 Okunma Boşboğazlığın işe yaradığı anlar 16 Ekim 2020 | 2.003 Okunma Bahçeli neden Bişkek uyarısı yaptı? 14 Ekim 2020 | 1.085 Okunma Siyasi ahlak ve Kılıçdaroğlu 13 Ekim 2020 | 3.538 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar