Kamyoneti makam aracı olarak kullanan şaşkın kim?

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden...

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden icraatlarını tanıtamıyor. Yalan söylemeden nefes alamıyor. 

Ne demişti? 

“Belediyelerin imkânları bazı vakıflara peşkeş çekiliyor.”

O bazı vakıflar önceki gün açıklama yaptılar; bugüne kadar belediyeden tek kuruş almadıklarını, bundan sonra da almayı düşünmediklerini söylediler. 

O “bazı vakıflara” tek kuruş verilmemişti ama İmamoğlu başkan olur olmaz Kemalist dernekler için kesenin ağzı açılmıştı. 

Olsun... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ahmet Altan’ı yakan FETÖ’cü 15 Kasım 2019 | 6.127 Okunma Şu sırıtan adama bir lafınız olmayacak mı? 13 Kasım 2019 | 6.075 Okunma Siz bunu da yaparsınız! 12 Kasım 2019 | 4.409 Okunma CHP, artık Atatürkçü bir parti değil 11 Kasım 2019 | 3.430 Okunma Ilıcak pişman... Altan’larda pişmanlığın zerresi yok! 08 Kasım 2019 | 2.231 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar