Kamyoneti makam aracı olarak kullanan şaşkın kim?

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden...

Adam otomatiğe almış gibi yalan söylüyor... “Yalan”, siyasetinin en önemli parçası... Yalan söylemeden cümle kuramıyor. Yalan söylemeden karşı taraf hakkında ithamda bulunamıyor. Yalan söylemeden icraatlarını tanıtamıyor. Yalan söylemeden nefes alamıyor. 

Ne demişti? 

“Belediyelerin imkânları bazı vakıflara peşkeş çekiliyor.”

O bazı vakıflar önceki gün açıklama yaptılar; bugüne kadar belediyeden tek kuruş almadıklarını, bundan sonra da almayı düşünmediklerini söylediler. 

O “bazı vakıflara” tek kuruş verilmemişti ama İmamoğlu başkan olur olmaz Kemalist dernekler için kesenin ağzı açılmıştı. 

Olsun... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hadi gidin yatın! 20 Eylül 2019 | 4.365 Okunma Bu kadının nesini savunuyorsunuz? Yazıklar olsun size! 18 Eylül 2019 | 9.089 Okunma Bu soruya Davutoğlu cevap vermelidir! 17 Eylül 2019 | 8.648 Okunma Kusura bakmayın... Adamınız hiç çekilmiyor! 16 Eylül 2019 | 4.493 Okunma Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan! 13 Eylül 2019 | 6.355 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar