Hesap soracaklarmış... Bak hadsize!

Davutoğlu partisinin genel başkan yardımcısı... İsmi hiç önemli değil... Davutoğlu’nun böyle çok adamı var; nerede inlemeli, sızlamalı, mızırdanmalı adam varsa partisine doldurmuş...

Davutoğlu partisinin genel başkan yardımcısı... İsmi hiç önemli değil... Davutoğlu’nun böyle çok adamı var; nerede inlemeli, sızlamalı, mızırdanmalı adam varsa partisine doldurmuş durumda. 

Bunlar iktidara gelecekler ya da Millet İttifakının (yani Kemal Kılıçdaroğlu’nun) koynunda parlamentoda üstünlüğü ele geçirecekler, sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan hesap soracaklar. 

Evet, hesap soracaklar... 

Diyeceksiniz ki, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan hesap soracağını söyleyen bu zatın, geçmişte Erdoğan’a yaltaklanmadığı bir saniyesi bile geçmemiştir. Bunlar ne zaman bu kadar olgunlaştılar?” 

Haklısınız. 

Sadece hesap mı soracaklar? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biraz da ülkenizi sevseniz! 10 Nisan 2020 | 3.179 Okunma Tekâlif-i Milliye sizi neden gerdi? 08 Nisan 2020 | 3.435 Okunma Tiktokçu pisliğe devam ediyor! 07 Nisan 2020 | 5.109 Okunma Tasarruf diyen zat halkı böyle kazıklıyor 06 Nisan 2020 | 5.977 Okunma Tiktokçunun kini bitmeyecek mi? 03 Nisan 2020 | 6.090 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar