El metrosuyla trafik sorunu çözülmez

Sadece kendi sözlerini hatırlatmıştım... “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyordu, İstanbul’a hizmet etmek için yanıp tutuştuğunu söylüyordu. 

Kaybedecek bir saniyesi bile olmayan adam, mazbatasını sağlama alır almaz Bodrum’a uçtu. 

Diyeceksiniz ki, “Milletvekillerinin şu kadar tatil yaptığı bir ülkede 8 günlük Bodrum tatilini çok mu görüyorsun?”

Haklısınız... 

Kimseye bir şeyi çok gördüğüm yok. 

Ekrem Bey de dinlenme ihtiyacı içindedir ve tatilini yapacaktır. Helali hoş olsun. 

Problem şu: 

Hem, “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyeceksin, hem de İstanbul’un sorunlarını (mesela trafik sorunu) yüzüstü bırakıp tatile kaçacaksın. 

Bunları yaparken de, arkanda “ajans” olacak...  Ve tatildeki aktivitelerini “çerçeveletip”kamuoyuna sunacaksın. (Biz Ekrem Bey’i Bodrum’da, bir süpermarkette alışveriş yaparken görmüştük. Görüntüleri ajans servis etmişti... Tatilde bile evi için koşturan “halk adamı” Ekrem Bey’i izlemiş, gıpta etmiştik. Meğer o görüntüler Bodrum’da değil, İstinye’deki bir süpermarkette çekilmiş. Daha doğrusu, “tatil” eleştirilerinin önüne geçmek için, ajans böyle bir mizansen hazırlayıp servise koymuş.) 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gül'ün gurur duyduğu Gezi bir darbe girişimiydi 21 Şubat 2020 | 1.985 Okunma Al Karadayı ve Özkök'ü, vur Başbuğ'a 19 Şubat 2020 | 2.884 Okunma İş Bankası'nı CHP'nin tasallutundan kurtarmak vatandaşlık görevidir 18 Şubat 2020 | 2.489 Okunma Hadi biraz da FETÖ'ye vur Tuncay! 17 Şubat 2020 | 3.674 Okunma Bu defaki daha kanlı olacakmış! 14 Şubat 2020 | 8.060 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar