El metrosuyla trafik sorunu çözülmez

Sadece kendi sözlerini hatırlatmıştım... “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyordu, İstanbul’a hizmet etmek için yanıp tutuştuğunu söylüyordu. 

Kaybedecek bir saniyesi bile olmayan adam, mazbatasını sağlama alır almaz Bodrum’a uçtu. 

Diyeceksiniz ki, “Milletvekillerinin şu kadar tatil yaptığı bir ülkede 8 günlük Bodrum tatilini çok mu görüyorsun?”

Haklısınız... 

Kimseye bir şeyi çok gördüğüm yok. 

Ekrem Bey de dinlenme ihtiyacı içindedir ve tatilini yapacaktır. Helali hoş olsun. 

Problem şu: 

Hem, “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyeceksin, hem de İstanbul’un sorunlarını (mesela trafik sorunu) yüzüstü bırakıp tatile kaçacaksın. 

Bunları yaparken de, arkanda “ajans” olacak...  Ve tatildeki aktivitelerini “çerçeveletip”kamuoyuna sunacaksın. (Biz Ekrem Bey’i Bodrum’da, bir süpermarkette alışveriş yaparken görmüştük. Görüntüleri ajans servis etmişti... Tatilde bile evi için koşturan “halk adamı” Ekrem Bey’i izlemiş, gıpta etmiştik. Meğer o görüntüler Bodrum’da değil, İstinye’deki bir süpermarkette çekilmiş. Daha doğrusu, “tatil” eleştirilerinin önüne geçmek için, ajans böyle bir mizansen hazırlayıp servise koymuş.) 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ben bu Ekrem Müdafa’dan çok sıkıldım! 14 Ekim 2019 | 4.879 Okunma Bu iki arkadaş kimden ne kaçırıyor? 11 Ekim 2019 | 6.357 Okunma Demiştim: Bu ABD sizi satar! 09 Ekim 2019 | 6.259 Okunma İşte bu yüzden kara harekâtı! 08 Ekim 2019 | 4.144 Okunma Pensilvanya-İstinye hattı hâlâ faal 07 Ekim 2019 | 4.647 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar