El metrosuyla trafik sorunu çözülmez

Sadece kendi sözlerini hatırlatmıştım... “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyordu, İstanbul’a hizmet etmek için yanıp tutuştuğunu söylüyordu. 

Kaybedecek bir saniyesi bile olmayan adam, mazbatasını sağlama alır almaz Bodrum’a uçtu. 

Diyeceksiniz ki, “Milletvekillerinin şu kadar tatil yaptığı bir ülkede 8 günlük Bodrum tatilini çok mu görüyorsun?”

Haklısınız... 

Kimseye bir şeyi çok gördüğüm yok. 

Ekrem Bey de dinlenme ihtiyacı içindedir ve tatilini yapacaktır. Helali hoş olsun. 

Problem şu: 

Hem, “Kaybedecek bir saniyemiz bile yok” diyeceksin, hem de İstanbul’un sorunlarını (mesela trafik sorunu) yüzüstü bırakıp tatile kaçacaksın. 

Bunları yaparken de, arkanda “ajans” olacak...  Ve tatildeki aktivitelerini “çerçeveletip”kamuoyuna sunacaksın. (Biz Ekrem Bey’i Bodrum’da, bir süpermarkette alışveriş yaparken görmüştük. Görüntüleri ajans servis etmişti... Tatilde bile evi için koşturan “halk adamı” Ekrem Bey’i izlemiş, gıpta etmiştik. Meğer o görüntüler Bodrum’da değil, İstinye’deki bir süpermarkette çekilmiş. Daha doğrusu, “tatil” eleştirilerinin önüne geçmek için, ajans böyle bir mizansen hazırlayıp servise koymuş.) 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tekrar Bodrum’a kaçtı! 20 Ağustos 2019 | 3.431 Okunma Hakikaten tatil ona çok yakışıyor! 19 Ağustos 2019 | 4.810 Okunma Babacan ve Davutoğlu Akşener’in şamar oğlanı mı? 16 Ağustos 2019 | 4.601 Okunma Dünya liderinin bayramlık halleri 14 Ağustos 2019 | 3.602 Okunma Atatürk bayram tebriklerine neden cevap vermezdi? 13 Ağustos 2019 | 5.367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar