Babacan ve Davutoğlu Akşener’in şamar oğlanı mı?

İP’li Meral Akşener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu üzerinden “dindar” seçmene ulaşmak istediklerini söylüyor.  Tek eksikleri buymuş.  Bu eksiği tamamladıklarında hedefe daha kolay...

İP’li Meral Akşener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu üzerinden “dindar” seçmene ulaşmak istediklerini söylüyor. 

Tek eksikleri buymuş. 

Bu eksiği tamamladıklarında hedefe daha kolay ulaşacaklarmış. 

Peki, hedef ne? 

Hedef, elbette Erdoğan’ı devirmek... 

Hatırlayalım: Bugün Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’na mihmandarlık yapan Abdullah Gül, “tam mutabakat” sağlansaydı bu görevi geçen yıl yerine getirecekti; yani kendisini Dışişleri Bakanlığı’na, Başbakanlığa, nihayetinde Cumhurbaşkanlığı’na taşıyan Erdoğan’ı devirecekti. 

Bunu bir de itiraf etmişti. 

Hiç utanmamıştı. 

Kılıçdaroğlu ve müttefiklerinin dümen suyunda gitmeyi “onur sorunu” yapmamıştı. (Yol arkadaşınız, bazen sizin kalitenizi de ele verir.)

Bakalım, Meral Akşener’in “şamar oğlanı” ve “çantada keklik” muamelesi yaptığı Babacan-Davutoğlu ikilisi de utanmayacaklar mı? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tekrar Bodrum’a kaçtı! 20 Ağustos 2019 | 3.431 Okunma Hakikaten tatil ona çok yakışıyor! 19 Ağustos 2019 | 4.810 Okunma Babacan ve Davutoğlu Akşener’in şamar oğlanı mı? 16 Ağustos 2019 | 4.601 Okunma Dünya liderinin bayramlık halleri 14 Ağustos 2019 | 3.602 Okunma Atatürk bayram tebriklerine neden cevap vermezdi? 13 Ağustos 2019 | 5.367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum