Babacan ve Davutoğlu Akşener’in şamar oğlanı mı?

İP’li Meral Akşener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu üzerinden “dindar” seçmene ulaşmak istediklerini söylüyor.  Tek eksikleri buymuş.  Bu eksiği tamamladıklarında hedefe daha kolay...

İP’li Meral Akşener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu üzerinden “dindar” seçmene ulaşmak istediklerini söylüyor. 

Tek eksikleri buymuş. 

Bu eksiği tamamladıklarında hedefe daha kolay ulaşacaklarmış. 

Peki, hedef ne? 

Hedef, elbette Erdoğan’ı devirmek... 

Hatırlayalım: Bugün Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’na mihmandarlık yapan Abdullah Gül, “tam mutabakat” sağlansaydı bu görevi geçen yıl yerine getirecekti; yani kendisini Dışişleri Bakanlığı’na, Başbakanlığa, nihayetinde Cumhurbaşkanlığı’na taşıyan Erdoğan’ı devirecekti. 

Bunu bir de itiraf etmişti. 

Hiç utanmamıştı. 

Kılıçdaroğlu ve müttefiklerinin dümen suyunda gitmeyi “onur sorunu” yapmamıştı. (Yol arkadaşınız, bazen sizin kalitenizi de ele verir.)

Bakalım, Meral Akşener’in “şamar oğlanı” ve “çantada keklik” muamelesi yaptığı Babacan-Davutoğlu ikilisi de utanmayacaklar mı? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gül'ün gurur duyduğu Gezi bir darbe girişimiydi 21 Şubat 2020 | 1.985 Okunma Al Karadayı ve Özkök'ü, vur Başbuğ'a 19 Şubat 2020 | 2.884 Okunma İş Bankası'nı CHP'nin tasallutundan kurtarmak vatandaşlık görevidir 18 Şubat 2020 | 2.489 Okunma Hadi biraz da FETÖ'ye vur Tuncay! 17 Şubat 2020 | 3.674 Okunma Bu defaki daha kanlı olacakmış! 14 Şubat 2020 | 8.060 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum