Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

ERDOĞAN’IN KEDİSİ: Pamuk gibi maşallah! Üstelik acayip şanslı da... Bu yaşta özel jetlerde falan seyahat ediyor... Şöyle bir baktım da şu sonucu çıkardım:

Sanırım bu kedi, Tayyip Bey’in otoritesinden ziyade Emine Hanım’ın otoritesine girecek gibi... Ama biz kedilerin sağı solu da belli değildir hani... Belki ikisinin de otoritesine girmeyip kafasına göre takılır Külliye’nin koridorlarında.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

MANSUR YAVAŞ’IN KEDİSİ: Gucci’nin manken kızı var ya... Hani herkesin “Ay bu nasıl manken! Çok çirkin!” falan dediği... İşte Mansur Bey’in kedisi de o manken kıza benziyor... Tamam, karakterli bir siması var... Tamam, hiçbir yerine dokunulmamış, sıfır estetik... Tamam, diğer kedilerden bayağı bir farklı... Ama pek bir şeye de benzemiyor yahu! Neyse... Neyse... Mansur Bey sevmiş, benimsemiş, bize laf düşmez.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hafter’le masaya oturmadım, yaptığımız arabuluculuk değil 21 Ocak 2020 | 6.406 Okunma Selvi Hanım ile Dilek Hanım arasındaki farklar 20 Ocak 2020 | 6.860 Okunma İmrenilesi bir aşk: Rahşan-Bülent aşkı 19 Ocak 2020 | 1.021 Okunma Önce komi sonra komik 18 Ocak 2020 | 4.088 Okunma Tartışma programlarında asla işitilmeyecek cümleler 17 Ocak 2020 | 6.559 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar