Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

ERDOĞAN’IN KEDİSİ: Pamuk gibi maşallah! Üstelik acayip şanslı da... Bu yaşta özel jetlerde falan seyahat ediyor... Şöyle bir baktım da şu sonucu çıkardım:

Sanırım bu kedi, Tayyip Bey’in otoritesinden ziyade Emine Hanım’ın otoritesine girecek gibi... Ama biz kedilerin sağı solu da belli değildir hani... Belki ikisinin de otoritesine girmeyip kafasına göre takılır Külliye’nin koridorlarında.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

MANSUR YAVAŞ’IN KEDİSİ: Gucci’nin manken kızı var ya... Hani herkesin “Ay bu nasıl manken! Çok çirkin!” falan dediği... İşte Mansur Bey’in kedisi de o manken kıza benziyor... Tamam, karakterli bir siması var... Tamam, hiçbir yerine dokunulmamış, sıfır estetik... Tamam, diğer kedilerden bayağı bir farklı... Ama pek bir şeye de benzemiyor yahu! Neyse... Neyse... Mansur Bey sevmiş, benimsemiş, bize laf düşmez.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı? 14 Ekim 2019 | 5.916 Okunma Tarkan ve Cem Yılmaz niye susuyormuş? 12 Ekim 2019 | 9.711 Okunma ‘Savaşa hayır’ demek nasıl anlam kazanır? 11 Ekim 2019 | 12.096 Okunma Şu beş yalın gerçeği kafasına vura vura anlatmalıyız Trump’a 10 Ekim 2019 | 8.027 Okunma Bu kez ben de heykelciyim! 08 Ekim 2019 | 7.387 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar