Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

ERDOĞAN’IN KEDİSİ: Pamuk gibi maşallah! Üstelik acayip şanslı da... Bu yaşta özel jetlerde falan seyahat ediyor... Şöyle bir baktım da şu sonucu çıkardım:

Sanırım bu kedi, Tayyip Bey’in otoritesinden ziyade Emine Hanım’ın otoritesine girecek gibi... Ama biz kedilerin sağı solu da belli değildir hani... Belki ikisinin de otoritesine girmeyip kafasına göre takılır Külliye’nin koridorlarında.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

MANSUR YAVAŞ’IN KEDİSİ: Gucci’nin manken kızı var ya... Hani herkesin “Ay bu nasıl manken! Çok çirkin!” falan dediği... İşte Mansur Bey’in kedisi de o manken kıza benziyor... Tamam, karakterli bir siması var... Tamam, hiçbir yerine dokunulmamış, sıfır estetik... Tamam, diğer kedilerden bayağı bir farklı... Ama pek bir şeye de benzemiyor yahu! Neyse... Neyse... Mansur Bey sevmiş, benimsemiş, bize laf düşmez.

Kedim Sekter’den siyasilerin kedilerine dair hunharca analizler

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu tartışmalardan artık bıkmadık mı? 22 Eylül 2020 | 2.747 Okunma Savcılar Cübbeli’yi ifadeye çağırmalıdır 21 Eylül 2020 | 6.027 Okunma Halil Sezai’ler, Emrah Serbes’ler falan... 20 Eylül 2020 | 2.018 Okunma Sağlık Bakanı Koca’yla İzmir buluşması 19 Eylül 2020 | 1.201 Okunma Bittin sen Halil Sezai 17 Eylül 2020 | 5.851 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar