Hangi ilişkilerde araya girilmez

- KARI KOCA İLİŞKİSİ: Karı koca anlaşmazlığında asla araya girmeyin. Barışırlar. Yeniden birbirlerini severler. Siz de yeni sürecin kötü kişisi olursunuz. Kabak sizin başınıza patlar. Aman ha aman.

- ANNE KIZ İLİŞKİSİ: Deniz Akkaya’nın videolarının kışkırtmalarına kapılıp pedagogluk taslamayın. Anne kız ilişkilerinin dinamikleri, her zaman kendine özgüdür. Uzak durmakta fayda vardır. Onlar kendilerini kurtarır olan size olur.

*

- BABA OĞUL İLİŞKİSİ: Bazen araları açılır, bazen birbirlerine atıp tutarlar. Ama son tahlilde çözerler sorunlarını. Araya girmeyin, lüzumsuz işgüzarlıklardan kaçının. Girmeyin araya. Taraflardan birini tutmayın.

*

- YAKIN KANKA İLİŞKİSİ: İki çok yakın kanka, arada küser. Aman bulaşmayın. Barışırlar. Yeni dönemde ilişkilerinin dinamiğini diri tutmak için düşman ararlar. Bir anda kendinizi ikisinin düşmanı olarak bulursunuz.

DURDURAMIYORUZ SÜREKLİ BATIYOR

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan söz ediyorum.

*

- Şık bir veda yapmayı beceremiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vergide adalet için şu mesaj verilmeli 23 Haziran 2024 | 661 Okunma Bir örgütün ahmaklaşması, alıklaşması, kafasızlaşması 22 Haziran 2024 | 1.679 Okunma Özgür Özel, Yılmaz Özdil ve bidon kafa 21 Haziran 2024 | 2.771 Okunma Maçtaki üç favorim 20 Haziran 2024 | 1.066 Okunma Türkiyeli mi Türk mü 18 Haziran 2024 | 1.737 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar