Beni tehdit eden Rahmi Turan’a sesleniyorum... Demek Tan’da yaptıklarını bana da yapacaksın ha!

PAZAR günü... Akşamüzeri... “Mail’lerime şöyle bir bakayım” dedim. Tak diye karşıma çıktı Rahmi Turan’dan gelen mail... Okudum. Canım sıkıldı.

Adam resmen, “Hakkımda yazı yazmaya devam edersen sana bel altından saldırırım, sana iftira atarım, sana kara çalarım” diye beni tehdit ediyordu.

*

Önce şöyle dedim: Yahu bu adam geçmişin namlı asparagasçısı, bunu biliyoruz. Son günlerde Türk basın tarihine geçecek çok büyük bir asparagasa imza attı, bunu da biliyoruz. Böyle biriyle tartışmaya girmeye değmez. Bırakayım ne hali varsa görsün.

*

Fakat sonra düşündüm ki... Ben buna cevap vermeyince... “Bak, Nişantaşı falan diyerek tehdit edince nasıl da sustu... İftira atacağımı söyleyince nasıl da korktu... Hahahaha!” falan diyecek. Böyle bir zevki ona tattırmak istemedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kutuplaşmanın öznesi olamayacak isimler 23 Ocak 2020 | 3.418 Okunma Fotoğrafta nasıl kayboldum 22 Ocak 2020 | 5.155 Okunma Hafter’le masaya oturmadım, yaptığımız arabuluculuk değil 21 Ocak 2020 | 6.950 Okunma Selvi Hanım ile Dilek Hanım arasındaki farklar 20 Ocak 2020 | 6.900 Okunma İmrenilesi bir aşk: Rahşan-Bülent aşkı 19 Ocak 2020 | 1.029 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar