Beni tehdit eden Rahmi Turan’a sesleniyorum... Demek Tan’da yaptıklarını bana da yapacaksın ha!

PAZAR günü... Akşamüzeri... “Mail’lerime şöyle bir bakayım” dedim. Tak diye karşıma çıktı Rahmi Turan’dan gelen mail... Okudum. Canım sıkıldı.

Adam resmen, “Hakkımda yazı yazmaya devam edersen sana bel altından saldırırım, sana iftira atarım, sana kara çalarım” diye beni tehdit ediyordu.

*

Önce şöyle dedim: Yahu bu adam geçmişin namlı asparagasçısı, bunu biliyoruz. Son günlerde Türk basın tarihine geçecek çok büyük bir asparagasa imza attı, bunu da biliyoruz. Böyle biriyle tartışmaya girmeye değmez. Bırakayım ne hali varsa görsün.

*

Fakat sonra düşündüm ki... Ben buna cevap vermeyince... “Bak, Nişantaşı falan diyerek tehdit edince nasıl da sustu... İftira atacağımı söyleyince nasıl da korktu... Hahahaha!” falan diyecek. Böyle bir zevki ona tattırmak istemedim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sevim Gözay’la bir anı: Birand’ın aykırı imam hatip programına çıkmıştık 15 Ocak 2021 | 2.673 Okunma Sözde 12 Ocak 2021 | 4.734 Okunma WhatsApp’tan neden kolay kolay çıkamam 11 Ocak 2021 | 6.994 Okunma Maklubeci tosun marulcu olmuş 10 Ocak 2021 | 6.762 Okunma Milli Mücadele yedi düvel falan 09 Ocak 2021 | 4.652 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar