Bazı ünlülerin günlük rutinleri

Sabahları çakralarını açmak için meditasyon yaparmış.

Sabahları çakralarını açmak için meditasyon yaparmış.

MIRANDA KERR :Açılsın çakralar

SABAHLARI çakralarını açmak için meditasyon yaparmış. Sonra 20 dakika yoga yaparmış. Sonra yeşil sebzelerden hazırlanmış smoothie içermiş. (Offf! Çok sıkıldım. Çok bunaldım. Daha fazlasını yazamayacağım.)

VICTOR HUGO: İki çiğ yumurta

ŞAFAK vakti uyanış... Bir demlik taze çekilmiş kahveyle güne başlayış... Metresinden gelen tutkulu mektubu okuyuş... İki çiğ yumurtayı içiş... Ve saatlerce süren yazı maratonunu başlatış.

MARK TWAIN: Sağlam kahvaltı

SABAH sağlam bir kahvaltı yaparmış. Ardından çalışma odasına geçer ve başlarmış çalışmaya... Akşama kadar yazarmış. Öğle yemeklerini atlamak en büyük keyfiymiş. Çalışma odasında rahatsız edilmemek ise en katı kuralı.

RICHARD BRANSON: Uçurtma sörfü

GÜN doğduğunda uyanmak istediği için yatmadan önce perdeleri açık bırakıyormuş. Erken saatlerde ne yapıyor dersiniz? Ya yüzüyormuş ya da uçurtma sörfü yapıyormuş. Bu adam uzaya gitmesin de kim gitsin?

JENNIFER ANISTON: Sabahın köründe...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kürt meselesini çözelim çözmesine de mesele nedir? 23 Eylül 2021 | 2.863 Okunma ‘Sezai Temelli’li, HDP’li, İmralılı falan bir fıkra 21 Eylül 2021 | 2.805 Okunma Selçuk Bayraktar nasıl oluyor da kutuplaşma belasını yıkıp geçiyor 20 Eylül 2021 | 3.990 Okunma Ali Erbaş’tan mesaj var: Ben de günaydın derim 18 Eylül 2021 | 1.675 Okunma Sabah-ı şerifleriniz hayırlı olsun Ali Erbaş Bey 17 Eylül 2021 | 5.131 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar