​​​​​​​Milli Dava sürüncemede

Uluslararası siyasette Türkiye'nin değişmeyen tek sorunu Ermeni soykırımı ile ilgili üzerimize atılı suçlamalar değil mi?Evet!Peki yıllardır sürekli karşımıza çıkarılan bu mesele...

Uluslararası siyasette Türkiye'nin değişmeyen tek sorunu Ermeni soykırımı ile ilgili üzerimize atılı suçlamalar değil mi?

Evet!

Peki yıllardır sürekli karşımıza çıkarılan bu mesele karşısında ne yapıyoruz veya yaptık?

Önceki yazımda sorduğumu soruyu tekrarlayayım: Devlet aklı (eğer varsa) nerede? Neden yıllardır tepemizde dolanan bu iftira kampanyasına karşı kimse ciddi bir çaba içine girmiyor?

Ne zaman Ermeni meselesi gündeme gelse, basında aynı şeyler konuşuluyor. "Türkiye'nin kendini savunacak, kendisine yöneltilen tezleri çürütecek karşı tezler üretmesi lazım lazım ama bu konuda geciktik…"

Uluslararası bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu ve gerçekten ülkemize zarar verecek ağır bir sorun olduğunu anlamamız için üzerimize gökten taş mı yağması lazım?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
EBA çökmüş… 23 Eylül 2020 | 32 Okunma İYİ Parti'nin geleceği. 21 Eylül 2020 | 646 Okunma Gerilemenin fotoğrafı 19 Eylül 2020 | 190 Okunma Büyük sapma ve sonrası 16 Eylül 2020 | 161 Okunma İç dış siyaset karmaşası 18 Temmuz 2020 | 69 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar