İletişimden anlaşılan bu mu?

Bu yazının bir bölümünü geçen hafta günlük dijital OTOMOBİL GAZETESİ’nde kaleme almıştım. Şimdi bu köşede çeşitli eklentilerle aynı konuyu YeniBirlik okurları ile de paylaşmak istedim. 

Otomotiv Distribütörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı E. Ali Bilaloğlu aynı zamanda Doğuş Otomotiv CEO’su. Onbeş gün önce ODD Başkanı şapkasıyla bir toplantı yaptı. Ama toplantıda ağırlıklı olarak CEO’su olduğu grup markalarından Volkswagen’den konuşması ve haberlerin de bu şekilde çıkması gazetecileri ve bazı ODD üyelerini rahatsız etti. Haberlerin yayınlandığı mecralardan anladığımız kadarıyla günlük gazetelerden sadece Sabah Gazetesi davet edilmişti. İlk bakışta Hürriyet, Posta, Sözcü, Milliyet, YeniBirlik, Yeni Şafak, Türkiye, Dünya, Akşam gibi tirajları yüksek gazeteler çağrılmamış… Diğer arkadaşlar ise; otomotiv haberleri sitede “Diğer” kategorisinden verilen internet sitelerinden seçilmiş… Şimdi burada merak edilen sorular var. Birincisi ODD adına yapılan toplantıya neden başka günlük gazetelerin otomotiv editörleri davet edilmedi? 

 

 

 

 

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Formula 1 İstanbul izlenimleri… 16 Kasım 2020 | 55 Okunma Online rekabet hızlandı: Sahibinden, Araba.com, N11 ve GARAJ11' de neler oluyor? 09 Kasım 2020 | 1.019 Okunma Ekim de rekor getirecek! 02 Kasım 2020 | 94 Okunma Ne kadarı yerli tartışmasından Masterchef'e 26 Ekim 2020 | 112 Okunma Felaket haberciliği prim yapıyor! 19 Ekim 2020 | 43 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar