İletişimden anlaşılan bu mu?

Bu yazının bir bölümünü geçen hafta günlük dijital OTOMOBİL GAZETESİ’nde kaleme almıştım. Şimdi bu köşede çeşitli eklentilerle aynı konuyu YeniBirlik okurları ile de paylaşmak istedim. 

Otomotiv Distribütörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı E. Ali Bilaloğlu aynı zamanda Doğuş Otomotiv CEO’su. Onbeş gün önce ODD Başkanı şapkasıyla bir toplantı yaptı. Ama toplantıda ağırlıklı olarak CEO’su olduğu grup markalarından Volkswagen’den konuşması ve haberlerin de bu şekilde çıkması gazetecileri ve bazı ODD üyelerini rahatsız etti. Haberlerin yayınlandığı mecralardan anladığımız kadarıyla günlük gazetelerden sadece Sabah Gazetesi davet edilmişti. İlk bakışta Hürriyet, Posta, Sözcü, Milliyet, YeniBirlik, Yeni Şafak, Türkiye, Dünya, Akşam gibi tirajları yüksek gazeteler çağrılmamış… Diğer arkadaşlar ise; otomotiv haberleri sitede “Diğer” kategorisinden verilen internet sitelerinden seçilmiş… Şimdi burada merak edilen sorular var. Birincisi ODD adına yapılan toplantıya neden başka günlük gazetelerin otomotiv editörleri davet edilmedi? 

 

 

 

 

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Niyet kutusunda dilekte bulunmak 24 Şubat 2020 | 59 Okunma Nissan bayileri zor durumda! 17 Şubat 2020 | 3.289 Okunma İletişimden anlaşılan bu mu? 10 Şubat 2020 | 109 Okunma Türkiye'de yılın otomobil mevsimi başladı 03 Şubat 2020 | 73 Okunma HEM ÇOK SATMAK HEM DE İLETİŞİM KURMAK MÜMKÜN 27 Ocak 2020 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar