İletişimden anlaşılan bu mu?

Bu yazının bir bölümünü geçen hafta günlük dijital OTOMOBİL GAZETESİ’nde kaleme almıştım. Şimdi bu köşede çeşitli eklentilerle aynı konuyu YeniBirlik okurları ile de paylaşmak istedim. 

Otomotiv Distribütörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı E. Ali Bilaloğlu aynı zamanda Doğuş Otomotiv CEO’su. Onbeş gün önce ODD Başkanı şapkasıyla bir toplantı yaptı. Ama toplantıda ağırlıklı olarak CEO’su olduğu grup markalarından Volkswagen’den konuşması ve haberlerin de bu şekilde çıkması gazetecileri ve bazı ODD üyelerini rahatsız etti. Haberlerin yayınlandığı mecralardan anladığımız kadarıyla günlük gazetelerden sadece Sabah Gazetesi davet edilmişti. İlk bakışta Hürriyet, Posta, Sözcü, Milliyet, YeniBirlik, Yeni Şafak, Türkiye, Dünya, Akşam gibi tirajları yüksek gazeteler çağrılmamış… Diğer arkadaşlar ise; otomotiv haberleri sitede “Diğer” kategorisinden verilen internet sitelerinden seçilmiş… Şimdi burada merak edilen sorular var. Birincisi ODD adına yapılan toplantıya neden başka günlük gazetelerin otomotiv editörleri davet edilmedi? 

 

 

 

 

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
OTOMOTİV'DE POZİTİF RÜZGAR! 05 Nisan 2021 | 62 Okunma "ARACIMI DEĞERLE" İŞLERİNDE DEĞERSİZLEŞTİRME ÇABALARI! 29 Mart 2021 | 85 Okunma PCR TESTİ YAPTIRIP LANSMANA GİTMEK!.. 22 Mart 2021 | 29 Okunma OTOMOTİV'DE KADININ ADI VAR MI? 15 Mart 2021 | 33 Okunma İŞLER YOLUNDA MI? 08 Mart 2021 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar