Penaltı tekrarı doğru!

Dün gece Giresunspor kalecisi Okan'ın gecesiydi. Maç boyu pek de iyi oynayamayan, özellikle orta sahada hakimiyeti kuramayan Trabzonspor'un sadece Bakasetas'la attığı şutları kurtarmakla kalmadı, 3 dakikada aynı penaltıyı iki defa...

Dün gece Giresunspor kalecisi Okan'ın gecesiydi. Maç boyu pek de iyi oynayamayan, özellikle orta sahada hakimiyeti kuramayan Trabzonspor'un sadece Bakasetas'la attığı şutları kurtarmakla kalmadı, 3 dakikada aynı penaltıyı iki defa kurtararak gecenin kahramanı oldu.
Trabzonspor'un eksikleri vardı, doğru. Özellikle kritik eksikler tabii ki. Ama Trabzonspor iyi oynamadı. Üstelik ikinci yarıda da golü yediler. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Trabzonspor silkindi, kendine geldi, önce Cornelius'un kafasıyla ki çok zor bir goldü, beraberliği buldu sonra da yine son saniyede Cornelius'un yaptırdığı penaltıyla öne geçecekti ki karşılarına dev bir kaleci Okan çıktı.
Hakem Alper Ulusoy, penaltılarda ders verdi. Penaltı VAR yardımıyla oldu ama mutlak bir penaltı. Sahada kolay kolay hakem göremez ancak VAR görebilir, öyle de oldu ve penaltının birinci vuruşunda Okan kurtardı.
Okan'ın kurtardığı top bu sefer ceza alanı içinde Giresunsporlu oyuncu tarafından...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gereksiz kartlar gösteriyor! 16 Mayıs 2022 | 177 Okunma Arda Kardeşler beni şaşırttı 09 Mayıs 2022 | 392 Okunma Lekesiz şampiyonluk 01 Mayıs 2022 | 151 Okunma Hakem mükemmel bir maç yönetti 30 Nisan 2022 | 111 Okunma Tebrikler Bayarslan 25 Nisan 2022 | 226 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar