Galiba bu yıl o yıl

Trabzonspor için bazı şeyler söylemek istiyorum ama açıkçası nazar değer diye korkuyorum. Gaziantep deyip geçmeyin, zor takım ama Trabzonspor ilk yarıda elini kolunu sallayarak 3 gol attı ve istediğini alarak işi...

Trabzonspor için bazı şeyler söylemek istiyorum ama açıkçası nazar değer diye korkuyorum. Gaziantep deyip geçmeyin, zor takım ama Trabzonspor ilk yarıda elini kolunu sallayarak 3 gol attı ve istediğini alarak işi bitirdi. Trabzonspor camiasına sorsanız, 'bir pazartesi klasiği' derler ama asla kolay maç değildi ve kazanarak geçmenin yarışta büyük önemi vardı. Bordo-mavililer bunu başardı. Ben birkaç hafta önce demiştim ki 'Acaba bu yıl o yıl mı?' Galiba bu yıl o yıl.
Önce şunu söyleyelim; bazı futbolcular vardır, kulübe mal olur. Bazı kulüpler vardır, futbolcunun ismiyle anılırlar. Nwakaeme bunlardan biri. Performansıyla Trabzonspor'un başarısında en büyük payın sahibi olan oyuncu.
İlk yarıda Trabzonspor işi bitiriverdi. İlk gol şans mı, kaleci hatası mı, yoksa Allah'ın takdiri mi belli değil. Zaten bu dakikadan sonra her şey çorap söküğü gibi geliverdi.
Maçı izlerken sosyal medyada...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süper yönetti! 30 Kasım 2021 | 144 Okunma Penaltı ve tekrar doğru 29 Kasım 2021 | 292 Okunma Hakeme kızmayın 28 Kasım 2021 | 329 Okunma Galiba bu yıl o yıl 23 Kasım 2021 | 524 Okunma Düpedüz tetikçiliktir! 22 Kasım 2021 | 1.114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar