Temel Karamollaoğlu’ndan ince jest!

Bursa’da siyasetle ilgilenen herkes de bilir ki; Hamza Geldi, benimsediği siyasi görüş olan Milli Görüş’ün gerçek bir neferi olarak Saadet Partisi’nde yıllardır siyaset yapıyor.Hamza Bey, bir dönem, partinin...

Bursa’da siyasetle ilgilenen herkes de bilir ki; Hamza Geldi, benimsediği siyasi görüş olan Milli Görüş’ün gerçek bir neferi olarak Saadet Partisi’nde yıllardır siyaset yapıyor.
Hamza Bey, bir dönem, partinin dışa açık köprüsüydü.

Fakat son zamanlarda yaşadığı kas hastalığı nedeniyle evinden çıkamıyor.
Arkadaşları vefa gösterip eskiden olduğu gibi Saadet Partisi Osmangazi Teşkilatı’nda yönetim kuruluna almaya devam etseler de, Hamza Geldi siyasi çalışmalara katılamıyor. Ama eski hızında olamasa bile internet ve sosyal medya üzerinden katkı sağlamaya çalışıyor.

Hamza Geldi, geçtiğimiz Cumartesi akşamı büyük bir sürpriz yaşadı.
Çünkü Bursa’ya gelen Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Hamza Bey’i evinde ziyaret etti.
Ziyarette Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca ile Geldi’nin yol arkadaşı Gökhan Gerçek ve diğer yöneticiler de hazır bulundu.
Şu notu da aktaralım, yılmaz mücahit Hamza Geldi, bu haldeyken kongreye katılarak oyunu da kullandı.
***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
3B Formülü! 27 Aralık 2017 | 161 Okunma Bir neslin hayallerini mahvettiler! 25 Aralık 2017 | 284 Okunma “Pes” diyorum, başka da bir şey demiyorum… 22 Aralık 2017 | 156 Okunma Bu mağduriyeti kim giderecek? 20 Aralık 2017 | 157 Okunma Sadık Albayrak-Berat Albayrak 18 Aralık 2017 | 580 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar