MHP’den “darbe raporu” itirazları

AK Parti milletvekili ve eski Cumhuriyet Savcısı Reşat Petek’in başkanlığını yaptığı “15 Temmuz FETÖ’cü Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Raporu” yayınlandı. Ama rapor...

AK Parti milletvekili ve eski Cumhuriyet Savcısı Reşat Petek’in başkanlığını yaptığı “15 Temmuz FETÖ’cü Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Raporu” yayınlandı.
Ama rapor üzerindeki eleştiri ve tartışmalar sürüyor.
Bu eleştirilerden biri de Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) geldi.

Neler diyor, MHP? Kulak verelim mi?
* MHP diyor ki; “15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ’nün devletimize ve milletimize faydalı kişiler olabilecek yetenekli yüz binlerce gencimizi devşirdiği ortadadır.”

* “Özellikle örgütün siyasi ayağının ve 15 Temmuz gecesi darbeciler adına bildiri okutan Yurtta Sulh Konseyi’nin tam olarak ortaya çıkartılmaması, bu minvalde yapılmak istenen çalışmalarımızın ve önergelerimizin bir şekilde Komisyon Divanı tarafından engellenmesi yeni şüpheleri beraberinde getirmiştir.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
3B Formülü! 27 Aralık 2017 | 161 Okunma Bir neslin hayallerini mahvettiler! 25 Aralık 2017 | 284 Okunma “Pes” diyorum, başka da bir şey demiyorum… 22 Aralık 2017 | 156 Okunma Bu mağduriyeti kim giderecek? 20 Aralık 2017 | 157 Okunma Sadık Albayrak-Berat Albayrak 18 Aralık 2017 | 580 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar